• 45 44:48
    3:9
    (Blažek)

FBK Fat Pipe Vosy Praha - FbŠ Bohemians B 3:9
branky: 3. Vojtěch Žilka, 18. Vojtěch Žilka, 39. David Berka - 9. Antonín Blažek, 15. Martin Bugala, 16. Martin Bugala, 18. Antonín Blažek, 21. David Nováček, 38. Antonín Blažek, 44. David Nováček, 44. David Nováček, 45. Martin Bugala; rozhodčí: Jan Bízik - Timon Štosek; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; zásahy brankářů: Štěpán Valeš ? - Martin Bergman ?; po třetinách: 1:2, 1:3, 1:4
44:48 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:9
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #46 Martin Bugala, asistoval #18 Antonín Blažek (3:9)
43:54 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:8
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #89 David Nováček, asistoval #46 Martin Bugala (3:8)
43:46 Vyloučen hráč #67 Tomáš Černoch družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za blokování florbalky
43:16 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:7
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #89 David Nováček bez asistence (3:7)
41:23 Timeout FBK Fat Pipe Vosy Praha
39:51 Hra nabývá na dynamice z obou stran.
38:38 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 3:6
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #68 David Berka, asistoval #88 Václav Nevole (3:6)
38:27 Vyloučen hráč #20 Alex Benedikt družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za špatné střídání
37:05 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:6
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #18 Antonín Blažek, asistoval #9 Jan Kroj (2:6)
36:55 Oslabení domácími zvládnuto.
35:55 Oslabení Vosy zatím zvládají.
34:42 Vyloučen hráč #88 Václav Nevole družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za sekání
34:00 Bohemka nyní převzala iniciativu na svou stranu.
31:00 Poslední třetina začala a Vosy jsou nyní aktivnější.
27:20 Stálý tlak Bohemky způsobuje chaos v obraně Vos.
24:31 Herní vyspělost soupeře se projevuje čím dál více.
20:28 A tohle se stát nemělo. Trestné střílení využito, bohužel...
20:27 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:5
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #89 David Nováček z trestného střílení (2:5)
19:41 Šance na snížení v podobě přesilovky. Bohemka však drží míšek na distanc od svého gólmana.
18:34 Vyloučen hráč #81 Jan Šístek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za blokování florbalky
17:56 Bohemka však rychle kontruje a navyšuje náskok opět na 2 branky.
17:55 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:4
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #18 Antonín Blažek, asistoval #46 Martin Bugala (2:4)
17:13 Vosy bodly a snižují náskok.
17:12 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 2:3
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #16 Vojtěch Žilka, asistoval #39 David Jelínek (2:3)
17:05 Herní vyspělost soupeře Vos se projevuje.
15:57 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:3
14:06 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #46 Martin Bugala, asistoval #89 David Nováček (1:2)
12:50 Vosy jdou za hru na zemi do 4
12:49 Vyloučen hráč #88 Václav Nevole družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za hra na zemi
12:18 Buben jel sám na branku a .... přestřelil
11:30 Tu a tam se Vosy osmělí a lehce polechtají nervy soupeře.
08:14 Tlak hostů přinesl výsledek.
08:13 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:1
07:20 Tlak Bohemky však roste. Vosy jsou zatlačeny na svou polovinu.
05:26 Vosy se čím dál více osmělují a hra se pomalu srovnává.
02:33 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 1:0
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #16 Vojtěch Žilka bez asistence (1:0)
02:33 Ovšem toto byla ukázka špikové sólo akce Vojty Žilky.
01:08 Domácí Vosy se brání vytrvalému tlaku Bohemians