45
  • 45 44:28
    2

FbŠ Bohemians B - FBC Draci Říčany 5:4
branky: 1. Jan Foltýn, 37. Jan Foltýn, 37. David Nováček, 42. Jan Šístek, 44. Jan Foltýn - 9. Ondřej Daška, 9. Matyáš Filip, 15. Adam Šturc, 18. Antonín Lávička; rozhodčí: Lukáš Rašovský - Štěpán Souček; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Martin Bergman ? - Jakub Zámečník ?; po třetinách: 1:3, 0:1, 4:0
44:28 Vyloučen hráč #84 Ondřej Daška družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za hrubost
43:11 GÓL FbŠ Bohemians B! 5:4
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #40 Jan Foltýn, asistoval #89 David Nováček (5:4)
43:11 JAN FOLTÝN hrdinou dnešního zápasu vrací vedení domácímu týmu a kompletuje hattrick
41:41 Timeout FBC Draci Říčany
41:41 GÓL FbŠ Bohemians B! 4:4
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #81 Jan Šístek, asistoval #22 Roman Černý (4:4)
41:41 Po zblokované střele prošel Roman Černý středem hřiště a po nahrávce na Honzu Šístka, který dostal balon do brány až na podruhé tu máme srovnaný stav
40:22 Z ničeho se zjevil sám před bránou kdo jiný než Honzík Foltýn, ale už poněkolikáté sjel míček domácím z hokejky
38:43 Vyloučen hráč #82 Petr Zicha družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
36:53 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:4
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #89 David Nováček, asistoval #40 Jan Foltýn (3:4)
36:53 Podruhé v zápase máme dva goly během půl minuty, tentokrát na straně Bohemky, která se vrací do zápasu
36:25 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:4
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #40 Jan Foltýn, asistoval #84 Eliáš Černý (2:4)
36:00 Timeout FbŠ Bohemians B
35:14 Eliáš Černý byl sám před kasou hostí, bohužel pro něj mu sjel míč z čepele
28:33 Vyloučen hráč #89 David Nováček družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za držení
25:38 Dan Vykusa mohl právě golmana hostí nachytat na přední, balonek ovšem končí jen za mantinelem
23:00 Hra je nahoru dolů, ovšem nutno podotknout, že Bohemka má dost osobních ztrát, z čehož těží hosté a za golmanem domácích zvoní tyč
17:36 Vyloučen hráč #22 Roman Černý družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:36 Po faulu kapitána zelenobílých přichází dost přísné vyloučení na dvojku
17:26 GÓL FBC Draci Říčany! 1:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #27 Antonín Lávička bez asistence (1:4)
14:02 GÓL FBC Draci Říčany! 1:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #70 Adam Šturc, asistoval #6 Matyáš Fiala (1:3)
08:35 GÓL FBC Draci Říčany! 1:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #73 Matyáš Filip, asistoval #30 Filip Borl (1:2)
08:35 Draci během půl minuty otáčejí zápas na svou stranu
08:09 GÓL FBC Draci Říčany! 1:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #84 Ondřej Daška bez asistence (1:1)
08:09 Bohemka inkasuje pět sekund před koncem vlastní přesilovky
07:00 Právě na pořadatelský stolek přiletěl balon při pokusu Draků vyhodit míč od vlastní brány
06:17 Máme tu první přesilovku, využije ji domácí tým v zelených dresech?
06:14 Vyloučen hráč #30 Filip Borl družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
00:27 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:0
00:27 Ani jsme se nestačili ohřát a máme tu první branku zápasu, po crossu z rohu zametá do prázdné kdo jiný než Honza Foltýn
00:01 Jdeme na to, první buly dnešního zápasu vyhrál pro tým domácích legenda Honzík Foltýn
00:00 Hezké nedělní ráno vám přejeme od stolku z pražské EXE SPORT ARENY vám přeje Knobli s Lukym Doležalem. Před námi se schyluje boj o 6. příčku, kdy mírným favoritem dle tabulky je domácí Bohemka.