0:7
    Vít MOKOŠ
    (Truhelka)

FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové - SK Florbal Benešov 1:7
branky: 45. Lukáš Klepal - 10. Kryštof Durák, 12. Kryštof Durák, 19. Kryštof Durák, 28. Jiří Hanzal, 33. Lukáš Vojta, 36. Šimon Oprchal, 45. Vít Mokoš; rozhodčí: Karolína Červová - Kryštof Jech; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Hušek ? - Matyáš Mareš ?; po třetinách: 0:2, 0:2, 1:3
44:36 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 1:7
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #49 Lukáš Klepal, asistoval #77 Šimon Svrčina (1:7)
44:20 GÓL SK Florbal Benešov! 0:7
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #40 Vít Mokoš, asistoval #7 Tobiáš Truhelka (0:7)
43:20 Neskutečná střela, ale bohužel V. Mokoš nemá svůj den a opět minul bránu. V půlce rozepsaného  komentáře však sebejistě překvapuje a vstřeluje svojí první branku.
39:26 Vyloučen hráč #35 Radek Mach družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:52 GÓL SK Florbal Benešov! 0:6
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #66 Šimon Oprchal bez asistence (0:6)
35:18 Vyloučen hráč #8 Matěj Škramovský družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:18 Vyloučen hráč #7 Tobiáš Truhelka družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost
35:18 Hra je poměrně vyhrocená na obě strany. Můžeme jen polemizovat čím se tato událost stala.
32:30 GÓL SK Florbal Benešov! 0:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #2 Lukáš Vojta, asistoval #1 Matyáš Mareš (0:5)
32:30 Neskutečná střela Lukáše Vojty proklouzla mezi nohami brankáře domácích. To vše by se nestalo bez bezprostředně úchvatné přihrávky M.Mařeše.
27:48 GÓL SK Florbal Benešov! 0:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Jiří Hanzal bez asistence (0:4)
27:48 Souboj na mantynelu vybojoval J.Hanzal a dokázal balonek bez problému dostat do branky domácích.
26:12 Hrába zachytává balonek na polovině hřiště, ale vstřelit branku se mu bohužel nepodařilo.
21:56 Brankář domácích Hušek dokázal dobře podržet svůj tým ve snaze otočit stav utkání.
18:56 GÓL SK Florbal Benešov! 0:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #82 Kryštof Durák, asistoval #8 Lukáš Moravanský (0:3)
18:56 Kryštof Durák je opravdu dneska neskutečný. Vítej doma zlatý hattricku!!! #beneválec
13:12 Vyloučen hráč #31 Martin France družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
11:10 GÓL SK Florbal Benešov! 0:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #82 Kryštof Durák, asistoval #27 Sára Truhelková (0:2)
11:10 Kolín bohužel opět podléhá střele hostí. Styl Kryštofa Duráka je sice velice osobitý, ale na výsledek tohoto zápasu má zatím velký dopad.
09:16 GÓL SK Florbal Benešov! 0:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #82 Kryštof Durák, asistoval #30 Vojtěch Táborský (0:1)
09:01 Komentář trenéra hostí : ,,Dejte už gola´´. Motivace ze strany trenéra se vyplácí a Benešov dává Kolínu jasnou zprávu.
07:10 Vyloučen hráč #77 Šimon Svrčina družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za sekání
03:46 Zranění na straně hostí. Brankář Maty Mareš, ale i po zranění nic nevzdává a hra může pokračovat.
01:35 Benešov do druhého zápasu dne vstupuje s větším nasazením. Děkujeme divákům nejenom v hale, ale i onli-ne # benepower.