()
  • 45 44:25
    Traverza

SK Florbal Benešov - FAT PIPE Traverza Chodov 5:4
branky: 15. Vít Mokoš, 17. Vojtěch Táborský, 25. Jakub Novák, 37. Vít Mokoš, 45. Šimon Oprchal - 6. Dominik Hybš, 7. Ondřej Janeček, 27. Filip Pojer, 38. Lukáš Bejček; rozhodčí: Filip Novák - Kryštof Jech; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matyáš Mareš ? - Petr Mičánek ?; po třetinách: 1:2, 2:1, 2:1
44:35 Rozdíl pouhé jedné branky a my se ptáme ,, Dokáže Benešov vedení udržet´´.
44:27 GÓL SK Florbal Benešov! 5:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #66 Šimon Oprchal bez asistence (5:4)
44:25 Timeout FAT PIPE Traverza Chodov
43:53 Hra se střídá na obě dvě strany.
40:25 Timeout SK Florbal Benešov
37:40 M.Prošek potvrzuje v dnešním zápase svoje kvality na pozici kapitána, tak pojďme urvat body # benepower.
37:25 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 4:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #10 Lukáš Bejček bez asistence (4:4)
37:25 Vyloučen hráč #1 Matyáš Mareš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nesportovní chování
36:33 GÓL SK Florbal Benešov! 4:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #40 Vít Mokoš bez asistence (4:3)
34:44 Ani jeden z týmů nemá v dnešním zápase vítěztví zajištěné. Tempo a snaha urvat body je znát na obě dvě strany.
30:01 Benešov vstupuje do 3.části s přesilou hrou, ale styl a tempo ze strany Benešova lehce zaostává.
29:59 Vyloučen hráč #17 Dominik Hybš družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za blokování florbalky
26:34 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 3:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #90 Filip Pojer, asistoval #17 Dominik Hybš (3:3)
24:26 GÓL SK Florbal Benešov! 3:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #6 Jakub Novák, asistoval #7 Tobiáš Truhelka (3:2)
24:26 Po dvaceti sekundovém odstupu od přestupku hostí, tak Benešov využívá přesilové hry. J.Novák s asistencí T.Truhelky zakončuje výstavním golem, který by zajistě patřil na poličku.
24:06 Vyloučen hráč #20 Ondřej Janeček družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za opakované přestupky
16:20 GÓL SK Florbal Benešov! 2:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #30 Vojtěch Táborský z trestného střílení (2:2)
16:20 Střela, jako po másle. Na Táborském nebyl poznat ani náznak stresu.
14:46 Střela z půlky Jakuba Nováka a poté teč od Víta Mokoše našla cestu do branky hostí.
14:45 GÓL SK Florbal Benešov! 1:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #40 Vít Mokoš, asistoval #6 Jakub Novák (1:2)
09:13 T. Truhelka neskutečně proběhl na polovinu hostí, ale souhra s Novákem však bohužel neskončila v brankové síti.
06:01 Benešov se snaží hrát na balonku, ale Traverza dobře využívá brejkových situací.
06:00 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 0:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #20 Ondřej Janeček, asistoval #10 Lukáš Bejček (0:2)
05:49 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #17 Dominik Hybš, asistoval #62 Filip Stránský (0:1)
02:02 Dnešní hra je velice vyrovnaná, ale víme, že Benešov má ve svých možnostech hrát daleko lépe.