• 36 35:58

• 36 35:58

Tomáš KNOP

FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové - FAT PIPE Traverza 4:8
branky: 5. Ondřej Bekešský, 10. Lukáš Klepal, 12. Aleš Hlavička, 34. Matyáš Kopec - 1. Dominik Hybš, 7. Tadeáš Ranš, 10. Denis Kuda, 17. Tadeáš Ranš, 17. Matěj Semecký, 26. Oliver Cerha, 28. Matěj Votruba, 35. Denis Kuda; rozhodčí: Timon Štosek - Jan Bízik; vyloučení: 3 + Matyáš Kopec TDKU + 4 + Michal Dokonal TDKU:2 + Tadeáš Ranš OS + Tomáš Knop TDKU; využití: 1:0; zásahy brankářů: Kryštof Kamarýt ? - Petr Mičánek ?; po třetinách: 3:3, 0:2, 1:3
35:58 Vyloučen hráč #91 Tomáš Knop družstva FAT PIPE Traverza do konce utkání
35:58 Vyloučen hráč #93 Michal Dokonal družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové do konce utkání
35:58 Vyloučen hráč #7 Matyáš Kopec družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
35:58 Vyloučen hráč #7 Matyáš Kopec družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové do konce utkání
34:47 GÓL FAT PIPE Traverza! 4:8
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #61 Denis Kuda, asistoval #15 Oliver Cerha (4:8)
34:47 Vyloučen hráč #74 Tadeáš Ranš družstva FAT PIPE Traverza - osobní trest
34:47 Vyloučen hráč #74 Tadeáš Ranš družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za nesportovní chování
34:47 Vyloučen hráč #93 Michal Dokonal družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za nesportovní chování
33:39 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 4:7
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #7 Matyáš Kopec, asistoval #49 Lukáš Klepal (4:7)
32:38 Vyloučen hráč #17 Dominik Hybš družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za nesportovní chování
31:23 Timeout FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové
27:54 GÓL FAT PIPE Traverza! 3:7
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #32 Matěj Votruba, asistoval #93 Matěj Semecký (3:7)
25:33 GÓL FAT PIPE Traverza! 3:6
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #15 Oliver Cerha, asistoval #61 Denis Kuda (3:6)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:20 Vyloučen hráč #66 Aleš Hlavička družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za sekání
17:01 Vyloučen hráč #8 Matěj Škramovský družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za blokování florbalky
16:50 GÓL FAT PIPE Traverza! 3:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #93 Matěj Semecký, asistoval #55 Jan Vykydal (3:5)
16:19 GÓL FAT PIPE Traverza! 3:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #74 Tadeáš Ranš, asistoval #61 Denis Kuda (3:4)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:29 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 3:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #66 Aleš Hlavička, asistoval #7 Matyáš Kopec (3:3)
09:27 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 2:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #49 Lukáš Klepal bez asistence (2:3)
09:17 GÓL FAT PIPE Traverza! 1:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #61 Denis Kuda bez asistence (1:3)
06:02 GÓL FAT PIPE Traverza! 1:2
04:50 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 1:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #68 Ondřej Bekešský, asistoval #7 Matyáš Kopec (1:1)
00:46 GÓL FAT PIPE Traverza! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #17 Dominik Hybš, asistoval #61 Denis Kuda (0:1)