8:3
    Antonín HOJNÝ
    (Trupl)

FBK Fat Pipe Vosy Praha - Florbal Neratovice 8:3
branky: 8. Ondřej Trupl, 23. Ondřej Trupl, 23. David Vondra, 26. Adam Šesták, 27. David Vondra, 29. Jakub Štamberg, 33. David Vondra, 36. Antonín Hojný - 13. Petr Hrubec, 14. Adam Rais, 24. Adam Rais; rozhodčí: Timon Štosek - Jan Bízik; vyloučení: 1:4 + Ondřej Mihola TDKU + 4 + Ondřej Mihola OS; využití: 1:0; zásahy brankářů: Štěpán Valeš ? - Daniel Knotek ?; po třetinách: 1:0, 2:3, 5:0
35:34 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 8:3
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #12 Antonín Hojný, asistoval #30 Ondřej Trupl (8:3)
32:49 Timeout Florbal Neratovice
32:49 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 7:3
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #84 David Vondra bez asistence (7:3)
28:14 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 6:3
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #95 Jakub Štamberg, asistoval #84 David Vondra (6:3)
26:33 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 5:3
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #84 David Vondra, asistoval #95 Jakub Štamberg (5:3)
26:18 Vyloučen hráč #13 Ondřej Mihola družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za nesportovní chování
26:18 Vyloučen hráč #13 Ondřej Mihola družstva Florbal Neratovice - osobní trest
26:18 Vyloučen hráč #13 Ondřej Mihola družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za zdržování hry
26:18 Vyloučen hráč #13 Ondřej Mihola družstva Florbal Neratovice na 2+2 minuty za nesportovní chování
26:18 Vyloučen hráč #13 Ondřej Mihola družstva Florbal Neratovice do konce utkání
25:23 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 4:3
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #88 Adam Šesták, asistoval #84 David Vondra (4:3)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:17 GÓL Florbal Neratovice! 3:3
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #8 Adam Rais, asistoval #30 Petr Hrubec (3:3)
22:40 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 3:2
22:27 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 2:2
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #30 Ondřej Trupl, asistoval #84 David Vondra (2:2)
22:23 Vyloučen hráč #13 Ondřej Mihola družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za sekání
19:09 Vyloučen hráč #38 Jáchym Kašpárek družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za blokování florbalky
13:21 GÓL Florbal Neratovice! 1:2
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #8 Adam Rais bez asistence (1:2)
12:31 GÓL Florbal Neratovice! 1:1
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #30 Petr Hrubec bez asistence (1:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
07:36 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 1:0
04:35 Vyloučen hráč #16 Vojtěch Žilka družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za sekání