1

2

4.

Florbalová akademie MB - FAT PIPE Traverza 5:6pn
branky: 23. Martin Miclík, 29. Jan Čečetka, 33. Lukáš Vlček, 35. Matěj Sedláček, 36. Jan Čečetka - 6. Denis Kuda, 8. Jakub Šimek, 18. Tadeáš Ranš, 21. Jakub Šimek, 25. Tadeáš Ranš, N Tadeáš Ranš; rozhodčí: Ondřej Jícha - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 0:5; využití: 1:0; zásahy brankářů: David Beneš ? - David Konrád ?; po třetinách: 0:2, 1:2, 4:1
4 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza hráč #74 Tadeáš Ranš a vstřelil rozhodující gól (5:6).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #79 Jan Čečetka , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza hráč #12 Jáchym Eliáš , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #45 Matěj Sedláček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza hráč #74 Tadeáš Ranš , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #16 Michal Čančík , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza hráč #10 Jakub Šimek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #79 Jan Čečetka a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
35:57 GÓL Florbalová akademie MB! 5:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #79 Jan Čečetka, asistoval #11 Michal Šeda (5:5)
34:45 GÓL Florbalová akademie MB! 4:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Matěj Sedláček bez asistence (4:5)
34:33 Vyloučen hráč #10 Jakub Šimek družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání
33:56 Timeout Florbalová akademie MB
33:56 Vyloučen hráč #12 Jáchym Eliáš družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:23 GÓL Florbalová akademie MB! 3:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #5 Lukáš Vlček, asistoval #45 Matěj Sedláček (3:5)
31:44 Vyloučen hráč #61 Denis Kuda družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání
28:59 Vyloučen hráč #54 Nikolas Kozurak družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání
28:28 GÓL Florbalová akademie MB! 2:5
24:54 GÓL FAT PIPE Traverza! 1:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #74 Tadeáš Ranš, asistoval #10 Jakub Šimek (1:5)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:47 GÓL Florbalová akademie MB! 1:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #20 Martin Miclík, asistoval #35 Adam Kolšovský (1:4)
20:50 GÓL FAT PIPE Traverza! 0:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #10 Jakub Šimek, asistoval #18 Petr Engliš (0:4)
17:33 GÓL FAT PIPE Traverza! 0:3
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:34 Vyloučen hráč #61 Denis Kuda družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za bránění ve hře
07:06 GÓL FAT PIPE Traverza! 0:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #10 Jakub Šimek, asistoval #61 Denis Kuda (0:2)
05:26 GÓL FAT PIPE Traverza! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #61 Denis Kuda, asistoval #82 Martin Mareš (0:1)