3:5
    Matěj HUBIČKA
    (Kymla)

FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové - Viking TJ Kobylisy B 3:5
branky: 1. Jakub Houdek, 13. Jakub Houdek, 33. Aleš Hlavička - 4. Bartoloměj Metelka, 16. Jan Beck, 30. Jan Beck, 31. Martin Matoušek, 36. Matěj Hubička; rozhodčí: Lukáš Rašovský - Jakub Procházka; vyloučení: 2 + Matyáš Kopec OS:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Kryštof Kamarýt ? - Matyáš Rychetský ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:3
36:00 Střely ve 3. části: 6:6
36:00 Ukončení 3. části
35:51 GÓL Viking TJ Kobylisy B! 3:5
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #87 Matěj Hubička, asistoval #48 Jáchym Kymla (3:5)
35:51 Vyloučen hráč #7 Matyáš Kopec družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za nesportovní chování
35:51 Vyloučen hráč #7 Matyáš Kopec družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové - osobní trest
35:51 lehce vyhrocený konec zápasu, hosté rozhodují do prázdné, rozhodčí eskortují Kopce opět na trestnou.
35:09 Metelka míjí prázdnou o 5cm
34:42 Timeout Viking TJ Kobylisy B
34:42 Kolín má volný úder, Kobylisy timeout.
34:09 Kolín bez brankáře-
33:46 Volný úder v podání Krále a Kymly gólem neskončil.
33:35 Škramovský láme hůl.
33:23 Timeout FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové
33:15 Kolínští 2x sami před Rychetským, na druhé straně Kamarýt likviduje šanci Kymly.
32:11 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 3:4
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #66 Aleš Hlavička, asistoval #8 Matěj Škramovský (3:4)
32:11 Hlavička se Škramovským odkoukali standardku od hostů dokolnale.
30:47 GÓL Viking TJ Kobylisy B! 2:4
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #66 Martin Matoušek, asistoval #34 Lukáš Frantík (2:4)
30:47 Smajlíkovu krásnou přihrávku Matoušek zkušeně proměňuje střelou na zadní tyč.
29:19 GÓL Viking TJ Kobylisy B! 2:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #46 Jan Beck, asistoval #22 Adam Šustr (2:3)
29:19 Beck,Šustr a standardka. Dnes podruhé a stejně úspěšně.
26:45 Rychetský opět vychytal Houdka
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 6:3
24:00 Ukončení 2. části
18:45 Kobyliská legenda Michal Kubík na střídačce poprvé zvyšuje hlas.
18:40 Kolín neproměňuje dva na jednoho a měníme strany.
15:04 GÓL Viking TJ Kobylisy B! 2:2
15:04 Po faulu na Metelku netradičními exekutory vzorně využitá standardka.
15:01 nezáživná pasáž v rohu hřiště
13:34 Minelu Škramovského Metelka nevyužil. Kobylky dnes netrefují zařízení.
12:10 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 2:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #33 Jakub Houdek, asistoval #66 Aleš Hlavička (2:1)
12:10 Oproti první třetině byli Houdek s Hlavičkou o vteřinu pomalejší.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 8:2
12:00 Ukončení 1. části
09:02 Beckova nebezpečná střela zablokována
07:01 Únik Hlavičky s Houdkem likviduje Rychetský
05:45 Po faulu na Šustra Král trefuje florbalku soupeře..
05:02 Král trefuje florbalku soupeře.
03:27 GÓL Viking TJ Kobylisy B! 1:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #45 Bartoloměj Metelka, asistoval #34 Lukáš Frantík (1:1)
03:27 Metelka po kombinaci do prázdně 1:1
00:09 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 1:0
00:09 Přes důkladné minutové rozběhání hosté inkasují už v deváté vteřině z hole Houdka.