• 36 35:15
    4:5
    ()

FAT PIPE Traverza - FBK Fat Pipe Vosy Praha 4:5
branky: 2. Ondřej Janeček, 15. Oliver Cerha, 18. Michal Malý, 21. Tadeáš Ranš - 20. David Vondra, 20. Antonín Hojný, 26. David Vondra, 31. David Vondra, 36. David Vondra; rozhodčí: Albert Roučka - Tomáš Nechutný; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: David Konrád ? - Štěpán Valeš ?; po třetinách: 1:0, 3:2, 0:3
36:00 Ukončení 3. části
35:15 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 4:5
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #84 David Vondra bez asistence (4:5)
30:11 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 4:4
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #84 David Vondra, asistoval #12 Antonín Hojný (4:4)
25:33 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 4:3
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #84 David Vondra, asistoval #7 Jakub Tater (4:3)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:30 A je tu první přesilovka Traverzy! Dokáží jí svěřenci Veroniky Sovákové využít??
23:27 Vyloučen hráč #12 Antonín Hojný družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za bránění ve hře
20:30 GÓL FAT PIPE Traverza! 4:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #74 Tadeáš Ranš, asistoval #66 David Konrád (4:2)
20:30 Další nádherný gól Traverzy a obrovské nadšení hlavní trenérky Verči Sovákové!
19:58 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 3:2
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #12 Antonín Hojný, asistoval #29 David Martenek (3:2)
19:25 Vyloučen hráč #17 Dominik Hybš družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:04 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 3:1
17:40 další skvělý gól Fat Pipe Traverzy
17:06 GÓL FAT PIPE Traverza! 3:0
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #25 Michal Malý bez asistence (3:0)
14:48 GÓL FAT PIPE Traverza! 2:0
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #15 Oliver Cerha, asistoval #42 Timon Mc Lean (2:0)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
07:50 Vyloučen hráč #99 Jaroslav Šácha družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání
04:56 pořadatelský stolek naprosto nestraný
01:36 GÓL FAT PIPE Traverza! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #20 Ondřej Janeček, asistoval #93 Matěj Semecký (1:0)