• 36 35:53
    2
    Václav NOVOTNÝ

FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové - BLACK ANGELS B 9:1
branky: 7. Aleš Hlavička, 11. Aleš Hlavička, 18. Aleš Hlavička, 19. Václav Klepal, 20. Václav Klepal, 21. Radek Mach, 21. Šimon Svrčina, 30. Lukáš Klepal, 34. Matěj Škramovský - 6. Martin Juněc; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kryštof Kamarýt ? - Jan Kubišta 8, Lukáš Zápotocký 3; po třetinách: 2:1, 5:0, 2:0
36:00 Střely ve 3. části: 5:5
36:00 Ukončení 3. části
35:53 Vyloučen hráč #22 Václav Novotný družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za sekání
33:28 Checme 10 !!! Checme 10 !!! Checme 10 !!! Checme 10 !!! Checme 10 !!! Checme 10 !!!
33:25 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 9:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #8 Matěj Škramovský z trestného střílení (9:1)
33:21 Vyloučen hráč #95 Jan Fuksa družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za bránění ve hře
33:21 Pražskému klenotu bylo dvouminutovým způsobem bráněo ve hře.
32:45 Black Angles #20 osamocen před brankářem soupeře gól nedává
31:56 Timeout FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové
31:56 Vyloučen hráč #13 David Orlík družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za sekání
31:56 Vyloučen i přes protesty hráč #13 týmu Black Angles na 2 minuty za sekání
29:13 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 8:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #49 Lukáš Klepal, asistoval #21 Václav Klepal (8:1)
29:13 VÁCLAV KLEPAL výborně proniká a asistecí se zasluhuje o další navýšení rozdílu
27:33 Pražský klenot a odchovanec FloBo ADAM BARCHÁNEK se opět dostává k míčku a předvádí samostatný průchod přes půlící čáru načež ztrácí míček.
26:47 Kolín #66 končí zadkem napřed za mantinelem
25:24 Pražský klenot opět na hrací ploše
24:50 Nový pražský brankář má první úspěšný zákrok.
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #63 Lukáš Zápotocký družstva BLACK ANGELS B
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Pražané po hrůzostrašné druhé části střídají chytače.
24:00 Střely ve 2. části: 10:1
24:00 Ukončení 2. části
24:00 Druhá třetina se nesla duchu: tPostupného rozkladu týmu Black Angles tKrásných akcí Kolína tZabijácké kolínské čtyřgólové tříminutovky
22:57 Pražský klenot ADAM BARCHÁEK neproměňuje samostatný únik.
21:43 Black Angles #13 posílá míč do autu
20:39 Blaci volný úder z hrany velkého brankoviště neproměňují.
20:18 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 7:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #77 Šimon Svrčina, asistoval #66 Aleš Hlavička (7:1)
20:18 Dvojice gólů Kolía drtí psychiku pražského gólmana jakož i celého jeho týmu.
20:06 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 6:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #35 Radek Mach bez asistence (6:1)
19:40 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 5:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #21 Václav Klepal bez asistence (5:1)
19:40 Kolín #21 se blíží k druhému hattricku svého týmu v tomto utkání
18:31 Obrana Blacků je již v rozkladu
18:15 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 4:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #21 Václav Klepal, asistoval #35 Radek Mach (4:1)
18:15 Kolín navyšuje vedení a demoluje Pražany.
17:29 Barchánek spáchal přestupek.
17:11 Timeout BLACK ANGELS B
17:11 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 3:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #66 Aleš Hlavička, asistoval #8 Matěj Škramovský (3:1)
17:11 Na gól z jedovaté střely z mezikruží reagují Balci Time-Outem.
16:31 Barchánek na hráčské lavici
14:47 Pražský klenot opět na hřišti.
13:15 #66 ohrožuje ze středu hřiště pražskou bránu.
12:23 Nadějná střela Kolíňana #33
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 5:3
12:00 Ukončení 1. části
10:48 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 2:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #66 Aleš Hlavička, asistoval #21 Václav Klepal (2:1)
10:48 Hrubá chyba pražského klenotu ADAMA BARCHÁNKA způsobuje otočení skóre zápasu.
09:23 Další chyba v rozehrávce pražského týmu. Brakář ale střelu Kolína likviduje.
08:27 Balon opět v zámezí. Black Agles nepochopili pokyny rozhodčího.
07:46 Kolín těsně míjí bránu
06:54 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 1:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #66 Aleš Hlavička bez asistence (1:1)
06:54 Obránce Black Angles odevzdává míček do přečíslení Kolína, který nabídnutou šanci využívá.
05:36 GÓL BLACK ANGELS B! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #97 Martin Juněc, asistoval #41 Jakub Kovanda (0:1)
05:36 Black Angels se projevili důraznou hrou na velkém brankovišti a otevírají skóre utkání.
04:00 Oba týmy v plném počtu
03:48 Hvězdný Adam Barchánek poprvé na hřišti
03:22 Kolín vyhazuje a zbavuje se tlaku
03:07 Míček končí v zámezí
01:58 Vyloučen hráč #8 Matěj Škramovský družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za sekání
01:58 Brutální sekání Matěje Skramovského potrestáno 2-minutovým trestem.