• 35 34:33
    2:6
    (Sekyrka)

Sokol Rudná - SummerCamps Tatran Střešovice C 2:6
branky: 33. Vojtěch Dejm, 33. Petr Zvědělík - 5. Ondřej Sihelský, 14. Miroslav Prosa, 22. Martin Barták, 27. Petr Sekyrka, 33. Pavel Brautferger, 35. Miroslav Prosa; rozhodčí: Michal Lipinský - Petr Jahoda; vyloučení: 4:3 + Ondřej Sihelský OS; využití: 0:2; zásahy brankářů: Matyáš Havel ? - Veronika Novotná ?; po třetinách: 0:1, 0:2, 2:3
36:00 Ukončení 3. části
35:15 Dva obětavé bloky Hojky a neskutečný sejv Havla drží rozdíl na 4 brankách
34:33 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 2:6
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #18 Miroslav Prosa, asistoval #38 Petr Sekyrka (2:6)
34:16 Vyloučen hráč #17 Adam Vojáček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:05 Šmíd 30 nad led. Akorát metrů
32:43 GÓL Sokol Rudná! 2:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #24 Petr Zvědělík, asistoval #43 Matěj Dejm (2:5)
32:43 Dejm neskutečný blafák. Pak poslal na Zvědělíka, který to jen uklidil do kasy
32:12 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 1:5
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #99 Pavel Brautferger, asistoval #57 Filip Hruška (1:5)
32:04 GÓL Sokol Rudná! 1:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #49 Vojtěch Dejm, asistoval #24 Petr Zvědělík (1:4)
31:53 Rudná zkouší v 6
30:21 Timeout Sokol Rudná
27:39 Vyloučen hráč #66 Ondřej Sihelský družstva SummerCamps Tatran Střešovice C - osobní trest
27:39 Vyloučen hráč #66 Ondřej Sihelský družstva SummerCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:18 Vyloučen hráč #3 David Semerád družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
26:43 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 0:4
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #38 Petr Sekyrka, asistoval #64 Albert Cibulka (0:4)
26:43 Nepříjemná žába končí v brance. 4:0 pro Tatran
25:00 Barták dneska sbírá fauly jak Pokémony. 2 vyloučení + nájezd. U každého z nich se zatím cítí ukřivděně.
24:59 Vyloučen hráč #71 Martin Barták družstva SummerCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za sekání
24:49 Další skvělý zákrok Havla
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:35 Dobrý zákrok Havla
21:59 Trestné střílení družstva Sokol Rudná neproměnil #24 Petr Zvědělík.
21:59 Morda jak vrata. Bohužel zvoní tyč
21:01 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 0:3
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #71 Martin Barták, asistoval #97 Jiří Petřík (0:3)
21:01 Tuhle střelu Havel nemohl vidět. Tatran se Rudné vzdaluje
20:00 Střely Tatranu končí buď v bloku nebo je likviduje Havel.
19:13 Vyloučen hráč #74 Martin Šmíd družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
19:13 Tatran v rámci fair-play skoro nastoupil na přésu jen ve 4. Zajímavá taktika
18:46 Havel teď skočil jak tygr malajský a likviduje
16:15 Teďka na středu vetší sekačka než co jsem měl včera k obědu. Nechtěl bych to posuzovat (a Kejn taky ne prej)
16:05 Slepička se teď skvěle vytočil zpoza brány. Zvědělíka z dorážky zlikvidoval golman
15:20 Dobrý signál Tatranu z rohu. Rudná měla na mále
13:51 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 0:2
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #18 Miroslav Prosa, asistoval #97 Jiří Petřík (0:2)
13:51 Troška štěstí pro Střešovice. Balonek po odrazu nějak doplachtil a doskákal do branky a Tatran odskakuje na rozdíl 2 branek
13:40 Přesilovka Tatranu bezzubá jak Míša Honek, který vše sleduje z tribuny.
13:10 Matěj Dejm skoro v brejku. Bohužel mu cestou skoro spadly brejle takže z toho nic nebylo
12:07 Rudné 2 obrovské šance. Bez gólu
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:47 Vyloučen hráč #5 Lukáš Slepička družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
10:58 Šmíd teď posílá prudkou jedovku. Brankář se štěstím vyráží
10:24 Vyloučen hráč #71 Martin Barták družstva SummerCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:17 Slepička se teď výborně vrátil a nedovoluje vzniknout další šanci
08:10 Matěj Dejm teď přerušil nahrávku, která směřovala k obrovské šanci do prázdné
08:00 Ani při tomto zápase není o hejkaly nouze
07:14 Rohla míjí v šanci bránu
06:00 Vojáček se teď dobře udržel na míčku a následně nahrávkou pobízel ke střele Vojtu Dejma. Ten vysílá bombu, která ale nekončí za zády brankáře Střešovic
05:00 Z prvních 5 minut hry má víc Tatran. Nejenže skóroval. Dostává se i do více šancí. Rudná pořád trpí na zbytečné ztráty.
04:21 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 0:1
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #66 Ondřej Sihelský, asistoval #99 Pavel Brautferger (0:1)
00:01 Vítáme vás u dnešního šlágru kola. Čeká nás jistě vyhrocený zápas mezi 1. Tatranem a 2. Rudnou. Důležitosti zápasu odpovídá i návštěva v hale. Naše mladé hvězdy zřejmě mobilizovali nejen rodiče, ale i širší okruh rodiny včetně babiček a přátel aby dnes přišli fandit. Hala praská ve švech. na tribunách aby člověk místo pohledal. Prostě atmoška jak má být. Kam se hrabe pražšké "outůčko" (O2 Arena) Kdo z toho vyjde lépe? Podaří se Rudné ubránit domácí halu a odejít s 6 body? Zvětší Tatran svůj náskok na čele tabulky? Sledujte náš onlajn a vše se dozvíte. Od komentátorského stolku vás zdraví Kryštof Kříž se svým asistentem Jiřím "Keňanem" Uchytilem a časoměřičem Vojta Hovorkou, kteří se starají o co nejkvalitnější onlajnový zážitek, aby jste mohli sledovat i z tepla vašeho domova. Děkuji za pozornost. Sportu zdar!!