• 29 28:40
    5:4
    (Čihák)

SummerCamps Tatran Střešovice C - FbŠ Bohemians B 5:4
branky: 5. Albert Cibulka, 7. Filip Hruška, 7. Martin Barták, 9. Miroslav Prosa, 22. Martin Barták - 9. Martin Čihák, 14. Martin Čihák, 24. Tobiáš Smejkal, 29. Tobiáš Smejkal; rozhodčí: Michal Lipinský - Petr Jahoda; vyloučení: 0 + Martin Barták 4:1; využití: 0:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Martin Kvasnica ? - Jiří Ostrák ?; po třetinách: 4:1, 1:2, 0:1
36:00 Ukončení 3. části
28:40 GÓL FbŠ Bohemians B! 5:4
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #91 Tobiáš Smejkal, asistoval #65 Michael Čihák (5:4)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:55 GÓL FbŠ Bohemians B! 5:3
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #91 Tobiáš Smejkal, asistoval #84 Eliáš Černý (5:3)
21:56 momentálně nejvetší zájem je o párek v rohlíku v bufetu U Hojku
21:35 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 5:2
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #71 Martin Barták, asistoval #57 Filip Hruška (5:2)
16:26 Střešovická 8 si připisuje další body do Radegast indexu
15:15 Bohemský brankář momentálně podporuje svůj tým
13:45 GÓL FbŠ Bohemians B! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #72 Martin Čihák, asistoval #65 Michael Čihák (4:2)
13:43 Paní zdravotnice se rozjíždí
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:57 kuriozní situace,hráč neví,za co je vyloučen
10:36 Vyloučen hráč #71 Martin Barták družstva SummerCamps Tatran Střešovice C na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
10:02 Na pořadatelském stolku se právě probírají vzory podstatných jmen.
08:55 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 4:1
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #18 Miroslav Prosa, asistoval #68 Jiří Friesz (4:1)
08:55 Malý brankář z Tatranu neboli špunt předvádí neuvěřitelný výkon ve své kleci
08:35 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #72 Martin Čihák z trestného střílení (3:1)
08:12 Vyloučen hráč #59 Ondřej Kroužek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za hra bez florbalky
06:44 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 3:0
06:33 Utkání sleduje neuvěřitelných 49 diváku,o místní halu se začíná zajímat NASA,protože tu není žádná atmosféra
06:17 Timeout FbŠ Bohemians B
06:17 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 2:0
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #57 Filip Hruška, asistoval #68 Jiří Friesz (2:0)
06:16 Vynikající Hrouda
05:18 Bohemka právě zahrozila z breaku
04:44 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 1:0
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #64 Albert Cibulka, asistoval #86 Ondřej Sihelský (1:0)
04:12 na loptičce je často Bohemka.
00:33 Tohle bude obrovský derby