1

0

3.

SK Florbal Benešov - Sokol Rudná 4:3pn
branky: 1. Jakub Švarc, 20. Vojtěch Táborský, 36. Adam Balík, N Lukáš Koukol - 12. Vojtěch Dejm, 20. Martin Šmíd, 32. Pavel Svoboda; rozhodčí: Matěj Šturma - Albert Roučka; vyloučení: 1:0 + Petr Zvědělík TDKU + 4; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ondřej Coufalík ? - Matyáš Havel ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč #5 Lukáš Slepička , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #91 Jakub Švarc , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč #74 Martin Šmíd , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #3 Lukáš Koukol a vstřelil rozhodující gól (4:3).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč #24 Petr Zvědělík , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
35:59 Vyloučen hráč #24 Petr Zvědělík družstva Sokol Rudná na 2+2 minuty za nesportovní chování
35:59 Vyloučen hráč #24 Petr Zvědělík družstva Sokol Rudná do konce utkání
35:45 GÓL SK Florbal Benešov! 3:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #20 Adam Balík, asistoval #3 Lukáš Koukol (3:3)
33:47 Timeout SK Florbal Benešov
32:09 Timeout Sokol Rudná
31:39 GÓL Sokol Rudná! 2:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #97 Pavel Svoboda, asistoval #26 Richard Czerwinski (2:3)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
19:25 GÓL SK Florbal Benešov! 2:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #30 Vojtěch Táborský, asistoval #74 Mikuláš Prošek (2:2)
19:02 GÓL Sokol Rudná! 1:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #74 Martin Šmíd, asistoval #43 Matěj Dejm (1:2)
18:51 Vyloučen hráč #3 Lukáš Koukol družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:12 GÓL Sokol Rudná! 1:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #49 Vojtěch Dejm, asistoval #71 David Blažek (1:1)
00:37 GÓL SK Florbal Benešov! 1:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #91 Jakub Švarc bez asistence (1:0)