1

2.

série

Sokol Rudná - ACEMA Sparta Praha C 6:5pn
branky: 9. David Semerád, 12. Jakub Hojka, 21. Petr Zvědělík, 26. David Semerád, 36. Antonín Pražák, N Antonín Pražák - 8. Tomáš Kuchynka, 9. Štěpán Indra, 18. David Rozhon, 26. Jakub Mokrý, 30. Lukáš Radoušek; rozhodčí: David Hertz - Vojtěch Kos; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Adam Balík ? - Filip Škaroupka ?, Jan Hübschman ?; po třetinách: 2:2, 1:1, 2:2
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč #63 Antonín Pražák a vstřelil rozhodující gól (6:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč #74 Martin Šmíd a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha C hráč #74 Pavel Bušek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha C hráč #91 Kryštof Veber a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Střídání brankáře. Nový brankář #10 Jan Hübschman družstva ACEMA Sparta Praha C
36:00 Ukončení 3. části
35:35 GÓL Sokol Rudná! 5:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #63 Antonín Pražák, asistoval #5 Lukáš Slepička (5:5)
33:19 Timeout Sokol Rudná
29:14 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 4:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #92 Lukáš Radoušek, asistoval #84 Lukáš Kaspar (4:5)
25:55 GÓL Sokol Rudná! 4:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #3 David Semerád, asistoval #49 Vojtěch Dejm (4:4)
25:22 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 3:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #27 Jakub Mokrý bez asistence (3:4)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
20:53 GÓL Sokol Rudná! 3:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #24 Petr Zvědělík, asistoval #74 Martin Šmíd (3:3)
20:45 Vyloučen hráč #30 David Rozhon družstva ACEMA Sparta Praha C na 2 minuty za sekání
17:01 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #30 David Rozhon, asistoval #68 Lukáš Mitera (2:3)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Konec první třetiny velmi napínávý, uvidíme co přinese druhá třetina.
12:00 Ukončení 1. části
11:38 GÓL Sokol Rudná! 2:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #66 Jakub Hojka, asistoval #49 Vojtěch Dejm (2:2)
08:50 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #9 Štěpán Indra, asistoval #68 Lukáš Mitera (1:2)
08:50 GÓL Sokol Rudná! 1:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #3 David Semerád, asistoval #43 Matěj Dejm (1:1)
07:35 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #22 Tomáš Kuchynka, asistoval #30 David Rozhon (0:1)
06:35 Zatím se bohužel nic moc neděje, ale Rudná je svižnější a rychlejší.
00:00 Vítám Vás u čtvrtého dnešního zápasu, Rudná proti Spartě.