7:4
    Adam BALÍK
    (Mokoš)

SK Florbal Benešov - OLYMP FLORBAL 7:4
branky: 3. Tobiáš Truhelka, 12. Jakub Švarc, 15. Jakub Švarc, 16. Dominik Čihák, 28. Tobiáš Truhelka, 35. Jakub Švarc, 36. Adam Balík - 2. Tobiáš Truhelka, 5. Martin Peťovský, 15. Adam Kabourek, 26. Matouš Přílepek; rozhodčí: Kryštof Jech - Filip Novák; vyloučení: 0:3 + Tomáš Slavík OS; využití: 1:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Ondřej Coufalík ? - Oliver Keenan Málek ?; po třetinách: 2:2, 2:1, 3:1
36:00 Střely ve 3. části: 20:15
36:00 Ukončení 3. části
35:59 Děkujeme moc za zápas, přejeme Olympu šťastnou cestu domů.
35:18 GÓL SK Florbal Benešov! 7:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #20 Adam Balík, asistoval #40 Vít Mokoš (7:4)
34:24 Olymp v šesti...
34:18 Timeout OLYMP FLORBAL
34:18 GÓL SK Florbal Benešov! 6:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #24 Jakub Švarc, asistoval #40 Vít Mokoš (6:4)
34:18 Kuba Švarc vymetá vzdálenější pravý růžek a upevňuje benešovskou výhru.
29:56 Vyloučen asistent trenéra Tomáš Slavík družstva OLYMP FLORBAL - osobní trest
29:56 Vyloučen hráč #2 Adam Kabourek družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nesportovní chování
29:56 Po velmi vyostřené situaci ohledně nevstřeleného gólu byl vyloučen trenér hostů. Cituji: "To byl gól, kurva!!"
27:40 GÓL SK Florbal Benešov! 5:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Tobiáš Truhelka, asistoval #74 Mikuláš Prošek (5:4)
27:40 Nehlídaný Tobík Truhelka střílí a dává gól pod rukou golmana.
25:22 GÓL OLYMP FLORBAL! 4:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #68 Matouš Přílepek, asistoval #26 Martin Peťovský (4:4)
24:01 Na dnešní zápas se přišlo podívat neskutečných 38 diváků. Děkujeme!
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 18:9
24:00 Ukončení 2. části
22:59 Vyloučen hráč #30 Marek Šimáň družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hrubost
22:46 Na hale Jiráskova můžeme vidět střeleckou přesilu benešovských.
15:53 GÓL SK Florbal Benešov! 4:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #90 Dominik Čihák, asistoval #40 Vít Mokoš (4:3)
15:53 Po několika odrazech se balonek ocitá na čepeli Domči Čiháka a ten zametá k bližší tyči. Skóre 4:3
14:57 GÓL OLYMP FLORBAL! 3:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #2 Adam Kabourek, asistoval #8 Lukáš Maděra (3:3)
14:12 GÓL SK Florbal Benešov! 3:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #24 Jakub Švarc, asistoval #74 Mikuláš Prošek (3:2)
14:12 Jakub Švarc, který si před zápasem stěžoval na své kanadské bodování, v přesilové hře proměňuje a upravuje skóre na 3:2.
12:38 Vyloučen hráč #42 Martin Houska družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za zvedání florbalky
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 13:7
12:00 Ukončení 1. části
11:05 GÓL SK Florbal Benešov! 2:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #24 Jakub Švarc, asistoval #20 Adam Balík (2:2)
11:05 Po příhrávce Adama Balíka, Jakub Švarc krásně umisťuje míček do úrovně mantinelu.
04:12 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #26 Martin Peťovský, asistoval #33 Vojtěch Chvojka (1:2)
02:46 GÓL SK Florbal Benešov! 1:1
02:46 Po vlastní brance si Tobík Truhelka vylepšuje skóre a střílí krásný gól od levého mantinelu.
01:01 GÓL OLYMP FLORBAL! 0:1
Vlastní branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Tobiáš Truhelka (0:1)