1

2

3.

OLYMP FLORBAL - SK Alien Nation 4:5pn
branky: 8. Martin Houska, 10. Filip Malena, 29. Lukáš Maděra, 34. Filip Malena - 5. Dominik Ottomanský, 23. Tomáš Dejmek, 24. Jan Lipavský, 26. Dominik Ottomanský, N Jan Lipavský; rozhodčí: Filip Bollardt - Vojtěch Prokop; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Oliver Keenan Málek ? - David Hochmal ?; po třetinách: 2:1, 0:2, 2:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč #90 Filip Malena , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation hráč #71 Jan Lipavský a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč #8 Lukáš Maděra , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation hráč #29 Matěj Večeřa a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč #30 Marek Šimáň a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
34:51 Timeout SK Alien Nation
33:56 GÓL OLYMP FLORBAL! 4:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #90 Filip Malena, asistoval #2 Adam Kabourek (4:4)
28:46 Vyloučen hráč #44 Antonín Reischig družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře
28:46 Vyloučen hráč #25 Dominik Ottomanský družstva SK Alien Nation na 2 minuty za držení
28:23 GÓL OLYMP FLORBAL! 3:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #8 Lukáš Maděra, asistoval #30 Marek Šimáň (3:4)
25:12 GÓL SK Alien Nation! 2:4
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #25 Dominik Ottomanský, asistoval #15 Tobias Ševčík (2:4)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:56 GÓL SK Alien Nation! 2:3
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #71 Jan Lipavský, asistoval #15 Tobias Ševčík (2:3)
22:11 GÓL SK Alien Nation! 2:2
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #5 Tomáš Dejmek bez asistence (2:2)
16:11 Vyloučen hráč #8 Lukáš Maděra družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
09:44 Vyloučen hráč #7 Lukáš Martínek družstva SK Alien Nation na 2 minuty za nesportovní chování
09:21 GÓL OLYMP FLORBAL! 2:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #90 Filip Malena, asistoval #42 Martin Houska (2:1)
07:40 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #42 Martin Houska, asistoval #90 Filip Malena (1:1)
06:43 Vyloučen hráč #18 Jakub Pírko družstva SK Alien Nation na 2 minuty za sekání
04:49 GÓL SK Alien Nation! 0:1
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #25 Dominik Ottomanský, asistoval #19 Oliver Blaho (0:1)