45
  • 45 44:10
    Falcon

Prague Tigers - Floorball Club FALCON 5:9
branky: 2. Slavomír Trepera, 16. Jakub Flek, 22. Marek Zendulka, 28. Marek Zendulka, 30. Marek Zendulka - 3. Ondřej Bouma, 11. Vojtěch Horák, 13. Ondřej Bouma, 15. Vojtěch Horák, 16. Vojtěch Horák, 17. Vojtěch Horák, 28. Daniel Vlček, 34. Vojtěch Horák, 36. Ondřej Bouma; rozhodčí: Vojtěch Prokop - Tomáš Nechutný; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Kovařík ?, Filip Češner ? - Jiří Svojítko ?; po třetinách: 1:4, 4:3, 0:2
44:10 Timeout Floorball Club FALCON
43:06 Tygři mají dvě minuty na vyrovnání čtyř brankového vedení falconu může jim pomoct přesilovka.
42:59 Vyloučen hráč #10 Daniel Vlček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
42:58 Vyloučen hráč #46 Vojtěch Čáp družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
41:39 Hra je zamotaná běhá se nahoru,dolu.
35:28 Pro Falcony začíná být situace velmi komfortní.
35:10 GÓL Floorball Club FALCON! 5:9
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #39 Hynek Uvíra (5:9)
33:37 Horák dělá obráncům těžkou hlavu.
33:36 GÓL Floorball Club FALCON! 5:8
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #70 Šimon Bulvas (5:8)
32:15 Začíná tu být hlučno.
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Filip Češner družstva Prague Tigers
30:00 Máme tady poslední třetinu ve které půjde o všehno.
29:59 Před koncem druhé třetiny dali Tygři důležitou branku.
29:45 GÓL Prague Tigers! 5:7
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #16 Marek Zendulka bez asistence (5:7)
27:39 Po dlouhé přestávce tu máme dvě branky snad to tak bude pokračovat.
27:34 GÓL Floorball Club FALCON! 4:7
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #10 Daniel Vlček, asistoval #3 Vojtěch Horák (4:7)
27:23 GÓL Prague Tigers! 4:6
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #16 Marek Zendulka, asistoval #4 Martin Beneš (4:6)
23:01 Vyloučen hráč #16 Marek Zendulka družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
23:00 V hale se začínají bořit mantinely.
22:02 Hra se uklidnila.
21:57 GÓL Prague Tigers! 3:6
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #16 Marek Zendulka, asistoval #27 Matěj Gross (3:6)
20:05 Vyloučen hráč #44 Ondřej Bouma družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
18:10 Tygři ukazují svojí kombinační hru.
16:09 GÓL Floorball Club FALCON! 2:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #10 Daniel Vlček (2:6)
16:09 Falconi rozjíždí svůj brankostroj.
15:59 GÓL Floorball Club FALCON! 2:5
15:48 Vyloučen hráč #11 Lukáš Valenta družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
15:37 GÓL Prague Tigers! 2:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #37 Jakub Flek, asistoval #9 Adam Volf (2:4)
15:36 Do druhé třetiny musejí Tygři přidat aby měli šanci na vyrovaní nebo případnou výhru
14:39 Falconi udělují hořkou tečku před ukončením první třetiny.
14:32 GÓL Floorball Club FALCON! 1:4
12:49 GÓL Floorball Club FALCON! 1:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #10 Daniel Vlček (1:3)
12:49 Velkolepá akce Falconu zakončena brankou.
10:59 GÓL Floorball Club FALCON! 1:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #44 Ondřej Bouma (1:2)
08:36 Hra nabírá na obrátkách.
07:23 Falconi se dostávají do šancí a tygři nestíhají.
05:29 Utkání se Hraje především na obranné půlce Falconu.
02:39 GÓL Floorball Club FALCON! 1:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #3 Vojtěch Horák (1:1)
02:39 Utkání je velmi vyrovnané.
01:46 GÓL Prague Tigers! 1:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Slavomír Trepera, asistoval #92 Michal Novák (1:0)
01:34 Vítáme vás v pražské exe sport areně kde začíná očekávané utkání.