1

4.

série

ACEMA Sparta Praha B - Floorball Club FALCON 2:1pn
branky: 12. Filip Kortánek, N Jakub Mitíska - 18. Ondřej Bouma; rozhodčí: Antonín Pavlíček - Jakub Vycpálek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Samuel Stündl ? - Jiří Svojítko ?; po třetinách: 1:0, 0:1, 0:0
4 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč #82 Jakub Mitíska a vstřelil rozhodující gól (2:1).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #44 Ondřej Bouma , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč #82 Jakub Mitíska a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #3 Vojtěch Horák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč #80 Tomáš Plicka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #44 Ondřej Bouma a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč #55 Jan Bízik , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #68 Tomáš Kuběna , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
34:23 Vyloučen hráč #75 Jakub Štuj družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za opakované přestupky
30:00 Střely ve 2. části: 0:2
29:38 Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha B neproměnil #42 Matyáš Kopecký.
22:00 Vyloučen hráč #12 Adam Bulvas družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
17:52 GÓL Floorball Club FALCON! 1:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #3 Vojtěch Horák (1:1)
15:00 Střely v 1. části: 1:0
11:08 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #23 Filip Kortánek, asistoval #42 Matyáš Kopecký (1:0)
06:16 Vyloučen hráč #70 Jáchym Štuj družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání