2

3

5.

Floorball Club FALCON - Viking TJ Kobylisy 7:8pn
branky: 1. Ondřej Bouma, 9. Tomáš Kuběna, 15. Vojtěch Čáp, 21. Daniel Vlček, 25. Vojtěch Čáp, 25. Tomáš Kuběna, 30. Alexander Marek Bera - 9. Jáchym Kymla, 15. Adam Kanzelsberger, 16. Jáchym Kymla, 28. Jáchym Kymla, 44. Mark McIntosh, 45. Adam Kropík, 45. Tadeáš Rychetský, N Adam Kropík; rozhodčí: Klára Svobodová - Tereza Trávníčková; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Matěj Rychtařík ? - Matyáš Rychetský ?; po třetinách: 3:2, 4:2, 0:3
5 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #91 Adam Kropík a vstřelil rozhodující gól (7:8).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #52 Vít Komorný , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #44 Ondřej Bouma , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #91 Adam Kropík a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #10 Daniel Vlček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #72 Adam Kanzelsberger , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #44 Ondřej Bouma a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #52 Vít Komorný a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #4 Šimon Bulvas a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 11:17
44:58 Vyloučen hráč #52 Vít Komorný družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře
44:45 GÓL Viking TJ Kobylisy! 7:7
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský bez asistence (7:7)
44:45 No a máme srovnáno!
44:06 GÓL Viking TJ Kobylisy! 7:6
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #91 Adam Kropík, asistoval #72 Adam Kanzelsberger (7:6)
44:06 Kobylisy dávají další branku, zápas se nám dramatizuje...
43:17 GÓL Viking TJ Kobylisy! 7:5
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #16 Mark McIntosh bez asistence (7:5)
43:17 Obrovskou šanci Falconu měl hráč č. 44, před prázdnou bránou ale selhal. Z následného protiútoku vstřelil branku soupeř. Klasické nedáš, dostaneš.
39:00 Poslední pasáž utkání nabízí florbal nahoru dolů, šance střídá šanci. Proměňování šancí však vázne, a tak se stav utkání zatím nemění.
32:33 Vyloučen hráč #4 Alexander McIntosh družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:33 Alex se sice hádá o svém zákroku, ale myslím že mu to moc nepomůže
30:45 Brankář Kobylys má dneska svůj den
30:00 Střely ve 2. části: 11:5
29:51 GÓL Floorball Club FALCON! 7:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #72 Alexander Marek Bera, asistoval #39 Hynek Uvíra (7:4)
29:00 Hráči Kobylys začínají vystrkovat růžky
27:53 GÓL Viking TJ Kobylisy! 6:4
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #48 Jáchym Kymla, asistoval #21 Vojtěch Bajer (6:4)
27:15 Čáp se omlouvá slovy: Sorry brachu
24:32 GÓL Floorball Club FALCON! 6:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #68 Tomáš Kuběna, asistoval #44 Ondřej Bouma (6:3)
24:11 GÓL Floorball Club FALCON! 5:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #46 Vojtěch Čáp, asistoval #14 Martin Mráček (5:3)
20:45 GÓL Floorball Club FALCON! 4:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #10 Daniel Vlček, asistoval #46 Vojtěch Čáp (4:3)
20:28 Peroxidové duo Čáp a Mráček řádí na pravé straně palubovky.
18:50 Dneska to tu lítá jak na letišti v Ruzyni.
17:29 Hynek Uvíra zahazuje kuličku do outu.
15:52 GÓL Viking TJ Kobylisy! 3:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #48 Jáchym Kymla, asistoval #17 Tadeáš Rychetský (3:3)
15:20 Kobylysy už zase zaparkovaly autobus
15:00 Střely v 1. části: 9:6
14:53 GÓL Viking TJ Kobylisy! 3:2
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #72 Adam Kanzelsberger, asistoval #91 Adam Kropík (3:2)
14:09 GÓL Floorball Club FALCON! 3:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #46 Vojtěch Čáp, asistoval #10 Daniel Vlček (3:1)
11:00 Moster save gólmana Kobylys. Všech 12 fanoušků nadšeně reagovalo
08:48 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:1
08:48 Jáchym Kyml nádherně trefil poskakující balón a snižuje náskok Falconu
08:05 GÓL Floorball Club FALCON! 2:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #68 Tomáš Kuběna, asistoval #4 Šimon Bulvas (2:0)
07:21 nyní mají početní výhodu modro-bílí
07:20 Vyloučen hráč #21 Vojtěch Bajer družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za špatné střídání
05:28 Kobylysy nevyužily přesilovku a dál se střelecky trápí
03:50 A máme tu první vyloučení. Hráč Kobylys byl vyslán Čápem až na tribuny
03:28 Vyloučen hráč #46 Vojtěch Čáp družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení
02:29 Toto utkání je založené na fyzické síle Reže se to tu
01:00 Netrvalo to dlouho a Sokoli už jsou ve vedení
00:54 GÓL Floorball Club FALCON! 1:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #72 Alexander Marek Bera (1:0)
00:03 Na míčku Kobylky
00:01 Přejeme dobré ráno z Čako Square Garden