• 43 42:29
    2:3
    (Benko)

Floorball Club FALCON - BUTCHIS 2:3
branky: 14. Ondřej Bouma, 19. Ondřej Poledne - 16. Antonín Šubrt, 22. Matěj Štrobach, 43. Antonín Šubrt; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jiří Svojítko ? - Jakub Kvíz ?; po třetinách: 1:0, 1:2, 0:1
44:31 Hra je teď hodně vyostřená, vidíme jeden tvrdý souboj za druhým
43:02 Štrobach těsně míjí pázdnou branku
42:29 Timeout Floorball Club FALCON
42:29 GÓL BUTCHIS! 2:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #38 Antonín Šubrt, asistoval #51 Alfréd Benko (2:3)
41:45 Krastin alias kapitán hostí skvěle zablokoval přihrávku, svým výkonem si dnes říká o pozvánku do bulharské reprezentace
33:30 Hráč Falconu se stal na chvíli dřevorubcem s sesekal hostující hráče
30:16 HOMERUN (z dorážky)
29:30 Hostující hráč s číslem 36 opět v akci, tentokrát postavil strom Falconskému hráči, z toho se hráč v modrobílém bude vzpamatovávat ještě dlouho
26:52 Zakopnout o vlastního spoluhráče je nepříjemná záležitost, o tom se teď přesvědčili hráči Falconu
24:27 Šubrt vyslal raketu, která těsně míjí levou tyč soupeřovi svatyně
23:40 Butchis ze závaru před brankou nic nevytěžil
21:29 GÓL BUTCHIS! 2:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #25 Matěj Štrobach, asistoval #11 Lukáš Mencler (2:2)
20:20 Brankář Falconu předvedl skvělý zákrok proti Horákově střele
19:30 Vyloučen hráč #39 Hynek Uvíra družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
18:30 Hostující hráč s číslem 36 byl nedůrazný před brankou, to vyústilo v druhou branku Falconu v utkání
18:28 GÓL Floorball Club FALCON! 2:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #64 Ondřej Poledne, asistoval #12 Adam Bulvas (2:1)
15:53 GÓL BUTCHIS! 1:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #38 Antonín Šubrt, asistoval #11 Lukáš Mencler (1:1)
13:58 GÓL Floorball Club FALCON! 1:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #3 Vojtěch Horák (1:0)
13:18 Vyloučen hráč #51 Alfréd Benko družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
08:44 Vyloučen hráč #12 Adam Bulvas družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
04:55 Diváci zatím neměli možnost vidět výraznější šanci
02:55 Zápas začal ve vysokém tempu