1

2

3.

Floorball Club FALCON - FBC Draci Říčany 3:4pn
branky: 8. Vojtěch Horák, 11. Vojtěch Horák, 11. Vojtěch Horák - 11. Kilián Smetánka, 15. Štěpán Končický, 39. Štěpán Končický, N Filip Steinhaizl; rozhodčí: Andrej Lipan - Jan Paleček; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Svojítko ? - Štěpán Šrůta ?; po třetinách: 3:2, 0:0, 0:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #8 Filip Steinhaizl a vstřelil rozhodující gól (3:4).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #70 Šimon Bulvas a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #70 Jakub Maxmilian Hošťálek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #3 Vojtěch Horák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #10 Štěpán Schneider a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #72 Alexander Marek Bera , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:22 Timeout Floorball Club FALCON
38:40 GÓL FBC Draci Říčany! 3:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #69 Štěpán Končický, asistoval #10 Štěpán Schneider (3:3)
30:00 Střely ve 2. části: 6:9
21:17 Vyloučen hráč #25 Matěj Kövešlygety družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 9:9
14:59 GÓL FBC Draci Říčany! 3:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #69 Štěpán Končický, asistoval #70 Jakub Maxmilian Hošťálek (3:2)
10:54 GÓL FBC Draci Říčany! 3:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #37 Kilián Smetánka, asistoval #14 Jiří Čížek (3:1)
10:54 Hra začíná nabírat na obrátkách
10:46 GÓL Floorball Club FALCON! 3:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák bez asistence (3:0)
10:15 GÓL Floorball Club FALCON! 2:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #70 Šimon Bulvas (2:0)
08:38 Vyloučen hráč #71 Adam Lubina družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
07:40 GÓL Floorball Club FALCON! 1:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #14 Martin Mráček (1:0)