1

2

4.

FBC Charisma Pečky - TJ Kyje 2:3pn
branky: 9. Zdeněk Konvalina, 21. Zdeněk Konvalina - 23. Petr Uchytil, 35. Petr Uchytil, N Petr Uchytil; rozhodčí: Dalibor Berka - Filip Moravec; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vít Brandejský ? - Dominik Lukeš ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 0:1
4 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Kyje hráč #91 Petr Uchytil a vstřelil rozhodující gól (2:3).
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Charisma Pečky hráč #10 Jan Kudrna , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Kyje hráč #91 Petr Uchytil a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Charisma Pečky hráč #7 Rostislav Novák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Kyje hráč #14 Valentýn Beneš , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Charisma Pečky hráč #10 Jan Kudrna a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Kyje hráč #44 Vít Moučka , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Charisma Pečky hráč #44 Michal Čup , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
34:53 GÓL TJ Kyje! 2:2
Branku družstva TJ Kyje vstřelil #91 Petr Uchytil, asistoval #44 Vít Moučka (2:2)
32:27 Vyloučen hráč #82 Miloš Michálek družstva FBC Charisma Pečky na 2 minuty za sekání
25:07 Vyloučen hráč #10 Jan Kudrna družstva FBC Charisma Pečky na 2 minuty za hrubost
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:50 GÓL TJ Kyje! 2:1
Branku družstva TJ Kyje vstřelil #91 Petr Uchytil, asistoval #57 Petr Zgarba (2:1)
20:55 GÓL FBC Charisma Pečky! 2:0
Branku družstva FBC Charisma Pečky vstřelil #4 Zdeněk Konvalina, asistoval #92 Daniel Matucha (2:0)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
08:49 GÓL FBC Charisma Pečky! 1:0