• 35 34:54
    9:2
    (Kolář)

Panthers Praha F - TJ Kyje 9:2
branky: 7. David Kolář, 12. Dominik Korolus, 16. David Kolář, 18. David Kolář, 20. Miloslav Mattes, 22. David Kolář, 24. Martin Mattes, 26. Matěj Špalek, 35. Martin Mattes - 4. Tomáš Horský, 26. Valentýn Beneš; rozhodčí: Jan Sysel - Tomáš Veselý; vyloučení: 2:4 + Martin Horní 4 + Martin Horní TT; využití: 3:0; zásahy brankářů: Radek Brych ? - Dominik Lukeš ?; po třetinách: 2:1, 5:0, 2:1
36:00 Ukončení 3. části
34:54 GÓL Panthers Praha F! 9:2
Branku družstva Panthers Praha F vstřelil #97 Martin Mattes, asistoval #4 David Kolář (9:2)
32:58 Vyloučen hráč #14 Valentýn Beneš družstva TJ Kyje na 2 minuty za hrubost
32:58 Vyloučen hráč #14 Valentýn Beneš družstva TJ Kyje na 2 minuty za nesportovní chování
28:22 Vyloučen hráč #4 David Kolář družstva Panthers Praha F na 2 minuty za sekání
25:56 GÓL TJ Kyje! 8:2
Branku družstva TJ Kyje vstřelil #14 Valentýn Beneš, asistoval #44 Vít Moučka (8:2)
25:26 GÓL Panthers Praha F! 8:1
Branku družstva Panthers Praha F vstřelil #98 Matěj Špalek, asistoval #56 Miloslav Mattes (8:1)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:37 GÓL Panthers Praha F! 7:1
Branku družstva Panthers Praha F vstřelil #97 Martin Mattes, asistoval #98 Matěj Špalek (7:1)
21:50 GÓL Panthers Praha F! 6:1
Branku družstva Panthers Praha F vstřelil #4 David Kolář, asistoval #98 Matěj Špalek (6:1)
19:49 Vyloučen hráč #75 Martin Horní družstva TJ Kyje do konce utkání - technický trest
19:49 Vyloučen hráč #75 Martin Horní družstva TJ Kyje na 2 minuty za sekání
19:49 Vyloučen hráč #75 Martin Horní družstva TJ Kyje na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě
19:02 GÓL Panthers Praha F! 5:1
Branku družstva Panthers Praha F vstřelil #56 Miloslav Mattes, asistoval #97 Martin Mattes (5:1)
17:45 GÓL Panthers Praha F! 4:1
Branku družstva Panthers Praha F vstřelil #4 David Kolář, asistoval #97 Martin Mattes (4:1)
15:07 GÓL Panthers Praha F! 3:1
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:20 GÓL Panthers Praha F! 2:1
Branku družstva Panthers Praha F vstřelil #63 Dominik Korolus, asistoval #84 Martin Bajer (2:1)
06:30 Vyloučen hráč #63 Dominik Korolus družstva Panthers Praha F na 2 minuty za sekání
06:18 GÓL Panthers Praha F! 1:1
04:25 Vyloučen hráč #44 Vít Moučka družstva TJ Kyje na 2 minuty za vysoká florbalka
03:17 GÓL TJ Kyje! 0:1
Branku družstva TJ Kyje vstřelil #88 Tomáš Horský, asistoval #44 Vít Moučka (0:1)