36
  • 36 35:21
    2

TJ Kyje - TEXAS LONGHORNS C 5:3
branky: 20. Martin Hanek, 26. Martin Dospěl, 27. Petr Uchytil, 30. Valentýn Beneš, 35. Martin Dospěl - 4. Dominik Havel, 16. Dominik Havel, 18. Michal Havlíček; rozhodčí: Petr Urban - Christian-Marcel Kušnirák; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Dominik Lukeš ? - Tomáš Véle ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 4:0
36:00 Ukončení 3. části
35:21 Vyloučen hráč #91 Petr Uchytil družstva TJ Kyje na 2 minuty za sekání
34:42 GÓL TJ Kyje! 5:3
Branku družstva TJ Kyje vstřelil #28 Martin Dospěl, asistoval #88 Tomáš Horský (5:3)
29:32 GÓL TJ Kyje! 4:3
Branku družstva TJ Kyje vstřelil #14 Valentýn Beneš, asistoval #57 Petr Zgarba (4:3)
26:40 Kdybych dostal korunu za každou sekeru v tomto zápasu, asi bych si vybral červené lambo.
26:18 GÓL TJ Kyje! 3:3
Branku družstva TJ Kyje vstřelil #91 Petr Uchytil, asistoval #57 Petr Zgarba (3:3)
26:07 Vyloučen hráč #90 Dominik Havel družstva TEXAS LONGHORNS C na 2 minuty za hrubost
25:20 GÓL TJ Kyje! 2:3
Branku družstva TJ Kyje vstřelil #28 Martin Dospěl bez asistence (2:3)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
20:15 Napětím toho zápasu by se dala rozsvítit menší žárovka.
19:57 GÓL TJ Kyje! 1:3
Branku družstva TJ Kyje vstřelil #13 Martin Hanek, asistoval #44 Vít Moučka (1:3)
18:50 Tento zápas sleduje neuvěřitelných 22 diváků! Děkujeme!
17:28 GÓL TEXAS LONGHORNS C! 0:3
Branku družstva TEXAS LONGHORNS C vstřelil #38 Michal Havlíček, asistoval #19 Jan Sátra (0:3)
17:28 Vyloučen hráč #44 Vít Moučka družstva TJ Kyje na 2 minuty za nesportovní chování
16:15 Vyloučen hráč #88 Tomáš Horský družstva TJ Kyje na 2 minuty za nesportovní chování
15:54 GÓL TEXAS LONGHORNS C! 0:2
Branku družstva TEXAS LONGHORNS C vstřelil #90 Dominik Havel, asistoval #21 Anna Jílková (0:2)
15:54 Sponzor dnešního zápasu je lahvové pivo Holba!
12:40 Vyloučen hráč #83 Petr Havlíček družstva TEXAS LONGHORNS C na 2 minuty za sekání
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
03:24 GÓL TEXAS LONGHORNS C! 0:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS C vstřelil #90 Dominik Havel bez asistence (0:1)