0

1

3.

TEXAS LONGHORNS C - Bourbon TJ Ruzyně 3:4pn
branky: 19. Dominik Havel, 27. Dominik Havel, 29. Dominik Havel - 10. Dorel Lăzărescu, 21. Rastislav Dvorský, 36. Rastislav Dvorský, N Dorel Lăzărescu; rozhodčí: Petr Urban - Christian-Marcel Kušnirák; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Véle ? - Petr Minařík ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 2:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS C hráč #38 Michal Havlíček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Bourbon TJ Ruzyně hráč #88 Dorel Lăzărescu a vstřelil rozhodující gól (3:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS C hráč #52 Daniel Bartuněk , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Bourbon TJ Ruzyně hráč #2 David Dušek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS C hráč #90 Dominik Havel , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
35:31 GÓL Bourbon TJ Ruzyně! 3:3
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně vstřelil #15 Rastislav Dvorský, asistoval #88 Dorel Lăzărescu (3:3)
28:40 GÓL TEXAS LONGHORNS C! 3:2
Branku družstva TEXAS LONGHORNS C vstřelil #90 Dominik Havel, asistoval #52 Daniel Bartuněk (3:2)
26:38 GÓL TEXAS LONGHORNS C! 2:2
Branku družstva TEXAS LONGHORNS C vstřelil #90 Dominik Havel, asistoval #51 Andrea Černá (2:2)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
20:40 GÓL Bourbon TJ Ruzyně! 1:2
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně vstřelil #15 Rastislav Dvorský, asistoval #11 David Kefurt (1:2)
18:32 GÓL TEXAS LONGHORNS C! 1:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS C vstřelil #90 Dominik Havel, asistoval #83 Petr Havlíček (1:1)
12:38 Vyloučen hráč #4 Ian Uppaluri družstva Bourbon TJ Ruzyně na 2 minuty za sekání
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
09:37 GÓL Bourbon TJ Ruzyně! 0:1
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně vstřelil #88 Dorel Lăzărescu bez asistence (0:1)
05:49 Vyloučen hráč #47 Šimon Hauser družstva Bourbon TJ Ruzyně na 2 minuty za špatné střídání