3

6.

série

Panthers Praha F - Florbalová akademie MB 'B' 3:4pn
branky: 18. Vojtěch Marek, 24. Tomáš Ducháček, 31. Michael Rudolf - 1. Zdeněk Vyhnánek, 4. Jiří Krouský, 34. Jiří Krouský, N Matěj Sedláček; rozhodčí: Marek Schober - Šimon Dubský; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 6; zásahy brankářů: Radek Brych ? - Lukáš Doležal ?; po třetinách: 0:2, 2:0, 1:1
Ukončena trestná střílení
6 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha F hráč #35 Tomáš Ducháček , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha F hráč #56 Miloslav Mattes , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha F hráč #98 Matěj Špalek a vstřelil gól.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha F hráč #64 Ondřej Bendík , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha F hráč #67 Michael Rudolf , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB 'B' hráč #45 Matěj Sedláček a vstřelil rozhodující gól (3:4).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB 'B' hráč #21 Tadeáš Korolevyč , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB 'B' hráč #27 Jiří Krouský a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB 'B' hráč #21 Tadeáš Korolevyč a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB 'B' hráč #35 Adam Kolšovský , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB 'B' hráč #27 Jiří Krouský , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
36:00 Domácí borec neprostřelil gólmana, který neuhnul. Jelo se šest sérií.
36:00 Hostující borec zavezl míček do šibenice.
36:00 Domácí veterán zkušeně... Neproměnil.
36:00 Hostující střelec po dlouhém soustředění neuzorroval gólmana.
36:00 Domácí šibenice.
36:00 Hostující po zemi pro změnu proměňuje. Gólman byl tentokrát ve vzduchu.
36:00 Domácí opět neprostřelil po zemi. Na zemi byl gólman proti.
36:00 Hostující Zorro proměňuje.
36:00 Domácí nedal. Nájezdníci často střílejí po zemi, gólmani často chytají na zemii.
36:00 Hostující útočník opět zamíchal pouze do gólmana.
36:00 Domácí útočník zvolna dovezl míček uspávací střelou.
36:00 Hostující útočník se zamíchal až za bránu, odkud už nelze dát gól.
35:30 Domácí gólman božským zákrokem zachránil remízu.
33:30 Utkání je stále intensivnější, gestikulace trenérů názornější, debicely v hale stoupají.
33:10 GÓL Florbalová akademie MB "B"! 3:3
Branku družstva Florbalová akademie MB 'B' vstřelil #27 Jiří Krouský, asistoval #20 Martin Miclík (3:3)
32:00 Útok hostí končí střelou do časoměřičského stolku.
30:34 GÓL Panthers Praha F! 3:2
Branku družstva Panthers Praha F vstřelil #67 Michael Rudolf, asistoval #64 Ondřej Bendík (3:2)
29:12 Vyloučen hráč #12 Adam Fiřt družstva Florbalová akademie MB 'B' na 2 minuty za sekání
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:25 GÓL Panthers Praha F! 2:2
Branku družstva Panthers Praha F vstřelil #35 Tomáš Ducháček, asistoval #63 Dominik Korolus (2:2)
23:00 Domácí tlačí a vezou gól do šatny.
19:36 Vyloučen hráč #63 Dominik Korolus družstva Panthers Praha F na 2 minuty za sekání
18:00 Domácí přebírají iniciativu. Jsou všude rychleji. I u mantinelů, aby je narovnali, jsou rychleji, než pořadatelé.
17:00 GÓL Panthers Praha F! 1:2
Branku družstva Panthers Praha F vstřelil #14 Vojtěch Marek, asistoval #64 Ondřej Bendík (1:2)
16:00 Přesilovková kombinace zvedá diváky i časoměřiče ze sedadel.
15:28 Vyloučen hráč #21 Tadeáš Korolevyč družstva Florbalová akademie MB 'B' na 2 minuty za sekání
15:00 Interesantní zápas nahoru, dolu divákům příjemně vyplňuje čekání na fotbalové finále MS.
14:00 Restaurace je stále zavřená.
13:00 Domácí z brejku míjí bránu i s brankářem.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:00 Hra se přiostřuje. Do soubojů se zapojují už i mantinely.
10:00 Týmy se rovnoměrně střídají v tlaku.
09:00 Týmy si vyměňují střely ze slotu do gólmanů. Co víc by chtěli, nevíme.
08:00 Čau lidi.
03:34 GÓL Florbalová akademie MB "B"! 0:2
Branku družstva Florbalová akademie MB 'B' vstřelil #27 Jiří Krouský, asistoval #21 Tadeáš Korolevyč (0:2)
03:14 Vyloučen hráč #67 Michael Rudolf družstva Panthers Praha F na 2 minuty za nedovolené vrážení
00:20 GÓL Florbalová akademie MB "B"! 0:1
Branku družstva Florbalová akademie MB 'B' vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek bez asistence (0:1)
00:20 Hostující vysoký modrý prostřelil gólmana z první akce.