1

4.

série

Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. - FK Spartak Praha 4:3pn
branky: 6. Michal Klabík, 21. Tomáš Bureš, 30. Jan Semrád, N Michal Klabík - 13. Jakub Císař, 28. Jakub Císař, 35. Tomáš Růta; rozhodčí: Michal Kolář - Michal Kolář; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Dobš ? - Martin Švec ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:2
Ukončena trestná střílení
4 Nájezd na branku provedl z družstva FK Spartak Praha hráč #21 Michal Koníček , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. hráč #66 Michal Klabík a vstřelil rozhodující gól (4:3).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FK Spartak Praha hráč #21 Michal Koníček a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. hráč #90 Jan Turner , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FK Spartak Praha hráč #27 Jan Kořínek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. hráč #28 Josef Povejšil , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FK Spartak Praha hráč #88 Martin Staněk , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. hráč #66 Michal Klabík a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
60:00 Diváci, kteří zavítali na tento zápas, nelitují. Ač se od tohoto zápasu moc nečekalo, týmy ze středu tabulky se o drama postaraly a budeme svědky nájezdů.
36:00 Ukončení 3. části
34:02 GÓL FK Spartak Praha! 3:3
Branku družstva FK Spartak Praha vstřelil #13 Tomáš Růta, asistoval #88 Martin Staněk (3:3)
29:28 GÓL Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.! 3:2
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil #22 Jan Semrád, asistoval #28 Josef Povejšil (3:2)
27:30 GÓL FK Spartak Praha! 2:2
Branku družstva FK Spartak Praha vstřelil #98 Jakub Císař, asistoval #21 Michal Koníček (2:2)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:39 Vyloučen hráč #13 Tomáš Růta družstva FK Spartak Praha na 2 minuty za sekání
20:18 GÓL Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.! 2:1
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil #21 Tomáš Bureš, asistoval #51 Jindřich Kratochvíl (2:1)
12:43 GÓL FK Spartak Praha! 1:1
Branku družstva FK Spartak Praha vstřelil #98 Jakub Císař, asistoval #13 Tomáš Růta (1:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
05:36 GÓL Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.! 1:0
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil #66 Michal Klabík, asistoval #7 Lukáš Zámostný (1:0)
01:09 Vyloučen hráč #22 Jan Semrád družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za sekání