• 36 35:21
    2
    Michael DVOŘÁK

SK Florbal Benešov muži C - FBK Včely DDM Praha 2 5:0
branky: 11. Vojtěch Fortelný, 14. Tomáš Filip, 15. Marek Čeněk, 18. Martin Jaeger, 26. Vojtěch Fortelný; rozhodčí: Michal Kolář - Michal Kolář; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Fortelný ? - Ondřej Kábrt ?; po třetinách: 1:0, 3:0, 1:0
36:00 Ukončení 3. části
35:21 Vyloučen hráč #8 Michael Dvořák družstva FBK Včely DDM Praha 2 na 2 minuty za sekání
34:10 Když netrefíš ani nadvakrát prázdnou bránu, není co řešit. Včelám se vzdaluje i čestný jeden gól.
32:00 4 minuty do konce to na obrat nevypadá, včely létají kolem svého i soupeřova úlu jako zmatené.
29:40 Benešov má zatím zápas plně pod kontrolou a spěje k úspěšnému zakončení sezóny.
25:11 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 5:0
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil #55 Vojtěch Fortelný, asistoval #4 Marek Čeněk (5:0)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:16 Vyloučen hráč #9 Martin Jaeger družstva SK Florbal Benešov muži C na 2 minuty za sekání
17:34 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 4:0
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil #9 Martin Jaeger, asistoval #35 Tomáš Filip (4:0)
17:03 Časomíra v nafukovačce v Radlicích zlobí a i jinak ledově klidný časoměřic Jirka se vzteká.
14:45 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 3:0
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil #4 Marek Čeněk, asistoval #3 Lukáš Koukol (3:0)
14:45 Jsme svědky zajímavého souboje dvou modrožlutých týmů. Svědků je v tuto chvíli v hale 12, jako apoštolů.
13:31 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 2:0
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil #35 Tomáš Filip, asistoval #9 Martin Jaeger (2:0)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Tento zápas se táhne jako kvalitní med.
12:00 Ukončení 1. části
10:12 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 1:0
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil #55 Vojtěch Fortelný bez asistence (1:0)
10:12 Další příležitost Benešova, prázdná brána - netrefena.
09:00 Fanoušci chtějí gól. Pojďme jim ho dát.
07:11 Tohle nedat, to chtělo odvahu. Skvělá příležitost Včel, nicméně golman byl proti.
06:11 Hráči předvádějí skvělé výkony, atmosféra v hale je ale zatím unylá.
01:15 Vyloučen hráč #11 Lukáš Tretera družstva FBK Včely DDM Praha 2 na 2 minuty za sekání