1

0

3.

FBK Včely DDM Praha 2 - TJ Sokol Královské Vinohrady D 2:1pn
branky: 5. Jan Šmíd, N Robin Franče - 10. Ondřej Kříž; rozhodčí: Jaroslav Verner - Jan Šubrt; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Kábrt ? - Zdeněk Tesařík -1; po třetinách: 1:1, 0:0, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D hráč #5 Ondřej Kříž , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Včely DDM Praha 2 hráč #17 Vojtěch Roun , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D hráč #27 Josef Novák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Včely DDM Praha 2 hráč #44 Jan Šmíd , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D hráč #2 Marek Mojžiš , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Včely DDM Praha 2 hráč #26 Robin Franče a vstřelil rozhodující gól (2:1).
09:04 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady D! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #5 Ondřej Kříž, asistoval #95 Patrik Bron (1:1)
08:38 Vyloučen hráč #27 Josef Novák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D na 2 minuty za sekání
04:24 GÓL FBK Včely DDM Praha 2! 1:0
Branku družstva FBK Včely DDM Praha 2 vstřelil #44 Jan Šmíd, asistoval #7 Lukáš Veselý (1:0)