1

0

3.

J.B.M. Praha - TJ Sokol Královské Vinohrady D 5:4pn
branky: 6. Tomáš Hájek, 15. Petr Melník, 21. Michal Staníček, 27. Jan Rotta, N Petr Melník - 8. Petr Syruček, 16. Patrik Bron, 24. Jan Voříšek, 34. Petr Syruček; rozhodčí: Tomáš Grigar - Karel Kotyza; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Boris Šimák ? - Zdeněk Tesařík -4; po třetinách: 1:1, 2:2, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D hráč #21 Jakub Hejduk , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva J.B.M. Praha hráč #17 Jan Rotta , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D hráč #22 Ondřej Novák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva J.B.M. Praha hráč #12 Ondřej Rosický , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D hráč #27 Josef Novák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva J.B.M. Praha hráč #9 Petr Melník a vstřelil rozhodující gól (5:4).
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
33:41 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady D! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #11 Petr Syruček, asistoval #22 Ondřej Novák (4:4)
32:21 Vyloučen hráč #13 Marek Smetana družstva J.B.M. Praha na 2 minuty za blokování florbalky
26:36 GÓL J.B.M. Praha! 4:3
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil #17 Jan Rotta, asistoval #9 Petr Melník (4:3)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady D! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #17 Jan Voříšek, asistoval #9 Matyáš Zemánek (3:3)
20:09 GÓL J.B.M. Praha! 3:2
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil #8 Michal Staníček, asistoval #4 Jan Egem (3:2)
18:23 Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D neproměnil #11 Petr Syruček.
15:17 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady D! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #95 Patrik Bron, asistoval #7 Jiří Příhoda (2:2)
14:38 GÓL J.B.M. Praha! 2:1
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil #9 Petr Melník, asistoval #17 Jan Rotta (2:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
07:55 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady D! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #11 Petr Syruček, asistoval #21 Jakub Hejduk (1:1)
05:52 GÓL J.B.M. Praha! 1:0
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil #20 Tomáš Hájek bez asistence (1:0)