0

1

3.

TJ Sokol Královské Vinohrady D - J.B.M. Praha 3:4pn
branky: 1. Jakub Hejduk, 3. Petr Syruček, 20. Marek Mojžiš - 18. Jiří Šaroch, 19. Michal Staníček, 33. Jiří Šaroch, N Ondřej Rosický; rozhodčí: Šimon Dubský - Jakub Mikolášek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Zdeněk Tesařík ? - Tomáš Hájek ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 0:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D hráč #28 Josef Novák , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva J.B.M. Praha hráč #12 Ondřej Rosický a vstřelil rozhodující gól (3:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D hráč #21 Jakub Hejduk , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva J.B.M. Praha hráč #17 Jan Rotta , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D hráč #2 Marek Mojžiš , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva J.B.M. Praha hráč #23 Maxim Volek , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
35:27 Vyloučen hráč #11 Petr Syruček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:37 GÓL J.B.M. Praha! 3:3
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil #6 Jiří Šaroch, asistoval #17 Jan Rotta (3:3)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
19:34 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady D! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #2 Marek Mojžiš, asistoval #17 Jan Voříšek (3:2)
18:43 GÓL J.B.M. Praha! 2:2
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil #8 Michal Staníček, asistoval #76 Jakub Rokos (2:2)
17:11 GÓL J.B.M. Praha! 2:1
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil #6 Jiří Šaroch, asistoval #12 Ondřej Rosický (2:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
02:41 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady D! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #11 Petr Syruček, asistoval #21 Jakub Hejduk (2:0)
00:30 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady D! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #21 Jakub Hejduk, asistoval #11 Petr Syruček (1:0)