2

3

4.

SOKOL CHODOV - SK Bruisers Dejvice 3:4pn
branky: 14. Tomáš Třešňák, 25. Zdeněk Novák, 32. Jakub Žolčák - 11. Pavel Vanc, 18. Michal Fuksa, 36. Matěj Pošta, N Pavel Šmatlák; rozhodčí: Adam Krs - Eduard Bastl; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Ondřej Pomahač 17 - Petr Koníček 17; po třetinách: 0:1, 1:1, 2:1
4 Nájezd na branku provedl z družstva SK Bruisers Dejvice hráč #13 Pavel Šmatlák a vstřelil rozhodující gól (3:4).
4 Nájezd na branku provedl z družstva SOKOL CHODOV hráč #24 Jiří Studený , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK Bruisers Dejvice hráč #4 Tomáš Kameník a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SOKOL CHODOV hráč #18 Zdeněk Novák a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Bruisers Dejvice hráč #2 Michal Fuksa a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SOKOL CHODOV hráč #8 Tomáš Třešňák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Bruisers Dejvice hráč #13 Pavel Šmatlák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SOKOL CHODOV hráč #17 Jakub Žolčák a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
35:57 GÓL SK Bruisers Dejvice! 3:3
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil #5 Matěj Pošta, asistoval #4 Tomáš Kameník (3:3)
32:19 Vyloučen hráč #2 Michal Fuksa družstva SK Bruisers Dejvice na 2 minuty za sekání
31:44 Timeout SK Bruisers Dejvice
31:44 GÓL SOKOL CHODOV! 3:2
Branku družstva SOKOL CHODOV vstřelil #17 Jakub Žolčák, asistoval #18 Zdeněk Novák (3:2)
24:54 Kvalita zápasu roste každým gólem.
24:53 GÓL SOKOL CHODOV! 2:2
Branku družstva SOKOL CHODOV vstřelil #18 Zdeněk Novák, asistoval #24 Jiří Studený (2:2)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
17:52 GÓL SK Bruisers Dejvice! 1:2
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil #2 Michal Fuksa, asistoval #15 Tomáš Brabec (1:2)
15:47 Vyloučen hráč #8 Tomáš Třešňák družstva SOKOL CHODOV na 2 minuty za sekání
13:50 GÓL SOKOL CHODOV! 1:1
Branku družstva SOKOL CHODOV vstřelil #8 Tomáš Třešňák, asistoval #5 Jan Papoušek (1:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:58 Vyloučený hráč Chodova tvrdil, že si nástup na hřiště po vyloučení pohlídá. Nepohlídal, oslabení Chodova trvalo o 13 vteřin déle.
10:43 GÓL SK Bruisers Dejvice! 0:1
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil #7 Pavel Vanc, asistoval #15 Tomáš Brabec (0:1)
10:13 Vyloučen hráč #13 Pavel Šmatlák družstva SK Bruisers Dejvice na 2 minuty za sekání
09:45 Vyloučen hráč #18 Zdeněk Novák družstva SOKOL CHODOV na 2 minuty za sekání