trest do konce utkání
  • 32 31:58
    4

SK Bruisers Dejvice - Floor Maniacs Mělník B 6:2
branky: 9. Tomáš Kameník, 10. Jiří Chochola, 14. Jiří Chochola, 16. Matěj Pošta, 28. Jiří Chochola, 32. Pavel Vanc - 1. Lukáš Suchánek, 7. Jaroslav Truksa; rozhodčí: Martin Preclík - Samuel Uhliarik; vyloučení: 0:0 + Filip Robotka TDKU + 4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Koníček ? - Michal Kufa -6; po třetinách: 2:2, 2:0, 2:0
36:00 Ukončení 3. části
31:58 Vyloučen hráč #16 Filip Robotka družstva Floor Maniacs Mělník B na 2+2 minuty za hrubost
31:58 Vyloučen hráč #16 Filip Robotka družstva Floor Maniacs Mělník B do konce utkání
31:00 Timeout Floor Maniacs Mělník B
31:00 GÓL SK Bruisers Dejvice! 6:2
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil #7 Pavel Vanc, asistoval #10 Jiří Chochola (6:2)
27:33 GÓL SK Bruisers Dejvice! 5:2
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil #10 Jiří Chochola, asistoval #4 Tomáš Kameník (5:2)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
15:12 GÓL SK Bruisers Dejvice! 4:2
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil #5 Matěj Pošta bez asistence (4:2)
13:03 GÓL SK Bruisers Dejvice! 3:2
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil #10 Jiří Chochola, asistoval #12 Richard Hanek (3:2)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
09:46 GÓL SK Bruisers Dejvice! 2:2
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil #10 Jiří Chochola z trestného střílení (2:2)
08:23 GÓL SK Bruisers Dejvice! 1:2
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil #4 Tomáš Kameník, asistoval #10 Jiří Chochola (1:2)
06:09 GÓL Floor Maniacs Mělník B! 0:2
Branku družstva Floor Maniacs Mělník B vstřelil #6 Jaroslav Truksa, asistoval #7 Lukáš Mourek (0:2)
00:40 GÓL Floor Maniacs Mělník B! 0:1
Branku družstva Floor Maniacs Mělník B vstřelil #81 Lukáš Suchánek, asistoval #52 Eduard Chlebovský (0:1)