4:11
    Martin PROCHÁZKA
    (Robotka)

Floor Maniacs Mělník B - Prague Tigers D 4:11
branky: 10. Svatopluk Čech, 27. Lukáš Suchánek, 32. Lukáš Suchánek, 36. Martin Procházka - 6. Tomáš Pytl, 7. Miroslav Neumann, 9. Miroslav Neumann, 10. Miroslav Neumann, 12. Martin Tomek, 19. Miroslav Neumann, 20. Miroslav Neumann, 23. Roman Eder, 28. Vojtěch Zmrzlík, 30. Tomáš Pytl, 30. Martin Tomek; rozhodčí: Marek Stojanović - Dominik Hrubý; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Michal Kufa 16 - Filip Xavier Skála 7; po třetinách: 1:5, 0:3, 3:3
36:00 Střely ve 3. části: 8:8
36:00 Ukončení 3. části
35:53 GÓL Floor Maniacs Mělník B! 4:11
Branku družstva Floor Maniacs Mělník B vstřelil #22 Martin Procházka, asistoval #16 Filip Robotka (4:11)
31:36 GÓL Floor Maniacs Mělník B! 3:11
Branku družstva Floor Maniacs Mělník B vstřelil #81 Lukáš Suchánek, asistoval #16 Filip Robotka (3:11)
29:47 GÓL Prague Tigers D! 2:11
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #10 Martin Tomek, asistoval #27 Vladimír Bradáč (2:11)
29:22 GÓL Prague Tigers D! 2:10
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #23 Tomáš Pytl, asistoval #12 Vojtěch Zmrzlík (2:10)
27:33 GÓL Prague Tigers D! 2:9
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #12 Vojtěch Zmrzlík, asistoval #84 Roman Eder (2:9)
26:25 GÓL Floor Maniacs Mělník B! 2:8
Branku družstva Floor Maniacs Mělník B vstřelil #81 Lukáš Suchánek, asistoval #6 Jaroslav Truksa (2:8)
26:11 Vyloučen hráč #23 Tomáš Pytl družstva Prague Tigers D na 2 minuty za sekání
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 0:8
24:00 Ukončení 2. části
23:08 Tvrdá střela z půlky z pera Vladimíra Bradáče v dresu Tigers nenašla svůj cíl.
22:01 GÓL Prague Tigers D! 1:8
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #84 Roman Eder, asistoval #27 Vladimír Bradáč (1:8)
22:01 Tohle bylo lepší a střelou pod horní tyč překonávají hosté Kufu.
21:32 Tohle střílející hráč nemohl myslet vážně. Střela přímo do klína gólmana domácích byla jen takový pozdrav.
19:27 GÓL Prague Tigers D! 1:7
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #97 Miroslav Neumann, asistoval #10 Martin Tomek (1:7)
19:27 A Tigers jsou dnes při chuti.
18:49 GÓL Prague Tigers D! 1:6
18:49 Hra 5 na 5 jde Tigers lépe a přidávají další gól.
18:03 V přesilovce jsme neviděli žádnou pořádnou šanci, kterou by si hosté vypracovali.
16:03 Vyloučen hráč #11 Jindřich Robotka družstva Floor Maniacs Mělník B na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:03 Jindřich Robotka si počínal nedovoleně a svého hráče poslal k zemi. Rozhodčí jeho počínání odměnili dvouminutovým trestem.
15:40 Teď už to bylo lepší, ovšem střelu z první blokuje jeden z bránících hráčů týmu ze soutoku.
13:50 Kombinace, která měla končit střelou do prázdné se pražanům úplně nepovedla. Nahrávka i střela stály za starou belu.
12:38 Na začátku třetiny se do samostaného úniku dostal jeden z útočníku Tigers. Michal Kufa v brance Mělníku si na něj ovšem počkal a vytasil parádní zákrok.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 3:11
12:00 Ukončení 1. části
11:17 GÓL Prague Tigers D! 1:5
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #10 Martin Tomek, asistoval #83 Dung Nguyen Thanh (1:5)
11:17 Kousek florbalové krásy se nám zde ukázal. Střela z první ze vzduchu končí v síti.
10:40 Závar před brankou hostů končí střelou vedle.
09:37 GÓL Prague Tigers D! 1:4
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #97 Miroslav Neumann, asistoval #11 Ondřej Kulakowski (1:4)
09:37 Nahrávka hezčí než samotný gól. Je vidět, že pražané o sombě na hřišti vědí a ví, kam nahrávat.
09:07 GÓL Floor Maniacs Mělník B! 1:3
Branku družstva Floor Maniacs Mělník B vstřelil #10 Svatopluk Čech, asistoval #92 Michal Kufa (1:3)
09:07 Domácí ólman dlouhým výhozem poslal domácího útočníka samotného na hostující branku, ten s přehledem bekendovým blafákem překonává strážce pražské svatyně.
08:19 GÓL Prague Tigers D! 0:3
08:19 Ovšem Tigers krásnou kombinací zvyšují vedení.
07:50 Nepřesná nahrávka mělnického obránce na Lukáše Mourka. Pár centimetrů a Mourek mohl jít sám na gólmana.
07:40 Mělník se snaží více kombinovat s beky, ovšem v tomto nejsou stoprocentní a vznikají šance hostí.
06:24 GÓL Prague Tigers D! 0:2
06:24 A domácí zvyšují svůj náskok. Situace 2 na 1 vyřešili efektivně.
05:49 A zvoní tyč na straně domácích!
05:25 GÓL Prague Tigers D! 0:1
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #23 Tomáš Pytl, asistoval #55 Vítězslav Matěj (0:1)
05:25 Tomáš Pytl od pravého mantinelu přesně zamířil a takzvaně "20 nad ledem" poslal míček k levé tyči. Gólman bez šance.
04:10 Ovšem pražský gólman se nenechal zahanbit a také vytasil krásný zákrok.
03:40 Gólman Mělníku se dobře vyspal a předvádí další krásný zákrok.
02:34 Chyba obrany Mělníku vyústila v gólovou šanci hostů, gólman se však svou mrštnou rukou vyznamenal. Stav stále bez branek.
01:45 Hráči Tigers kombinují v obraně a při přechodu do útoku ztrácejí míček.
00:55 Střela hostujícího hráče z první od pravého mantinelu letí nad.
00:01 Úvodní buly vyhrává tým z Prahy.