4:8
    Jakub ZUMAN
    (Čihák)

Šneci z Pěšin - Prague Tigers D 4:8
branky: 3. Jiří Čihák, 5. Jiří Čihák, 11. Jakub Zuman, 36. Jakub Zuman - 2. Vojtěch Zmrzlík, 14. Jiří Čaputa, 21. Roman Janeba, 23. Tomáš Pytl, 31. Roman Janeba, 33. Vladimír Bradáč, 34. Tomáš Pytl, 35. Tomáš Večeřa; rozhodčí: Jan Gross - Miroslav Tomeš; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Suchánek -8 - Filip Kulhánek ?; po třetinách: 3:1, 0:3, 1:4
36:00 Ukončení 3. části
35:39 GÓL Šneci z Pěšin! 4:8
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #53 Jakub Zuman, asistoval #3 Jiří Čihák (4:8)
34:21 GÓL Prague Tigers D! 3:8
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #89 Tomáš Večeřa, asistoval #27 Vladimír Bradáč (3:8)
33:48 GÓL Prague Tigers D! 3:7
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #23 Tomáš Pytl, asistoval #55 Vítězslav Matěj (3:7)
32:58 GÓL Prague Tigers D! 3:6
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #27 Vladimír Bradáč, asistoval #3 Roman Janeba (3:6)
30:59 GÓL Prague Tigers D! 3:5
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #3 Roman Janeba, asistoval #10 Martin Tomek (3:5)
29:42 Vyloučen hráč #40 Mikuláš Klíč družstva Šneci z Pěšin na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:23 GÓL Prague Tigers D! 3:4
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #23 Tomáš Pytl, asistoval #12 Vojtěch Zmrzlík (3:4)
20:01 GÓL Prague Tigers D! 3:3
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #3 Roman Janeba, asistoval #27 Vladimír Bradáč (3:3)
13:30 GÓL Prague Tigers D! 3:2
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #2 Jiří Čaputa, asistoval #3 Roman Janeba (3:2)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:54 GÓL Šneci z Pěšin! 3:1
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #53 Jakub Zuman, asistoval #66 Petr Špaček (3:1)
04:18 GÓL Šneci z Pěšin! 2:1
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #3 Jiří Čihák, asistoval #66 Petr Špaček (2:1)
02:40 GÓL Šneci z Pěšin! 1:1
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil #3 Jiří Čihák bez asistence (1:1)
01:06 GÓL Prague Tigers D! 0:1
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #12 Vojtěch Zmrzlík, asistoval #2 Jiří Čaputa (0:1)