(Zmrzlík)
  • 34 33:17
    Bruisers

Prague Tigers D - SK Bruisers Dejvice 4:3
branky: 22. Vojtěch Zmrzlík, 24. Jiří Čaputa, 28. Roman Janeba, 34. Jakub Janda - 16. Matěj Pošta, 22. Jiří Chochola, 27. Pavel Vanc; rozhodčí: Jan Gross - Štěpán Weber; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Filip Kulhánek ? - Petr Koníček -4; po třetinách: 0:0, 2:2, 2:1
36:00 Ukončení 3. části
33:17 Timeout SK Bruisers Dejvice
33:17 GÓL Prague Tigers D! 4:3
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #69 Jakub Janda, asistoval #12 Vojtěch Zmrzlík (4:3)
27:11 GÓL Prague Tigers D! 3:3
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #3 Roman Janeba, asistoval #83 Dung Nguyen Thanh (3:3)
26:00 GÓL SK Bruisers Dejvice! 2:3
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil #7 Pavel Vanc, asistoval #10 Jiří Chochola (2:3)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:38 Vyloučen hráč #55 Vítězslav Matěj družstva Prague Tigers D na 2 minuty za vysoká florbalka
23:02 GÓL Prague Tigers D! 2:2
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #2 Jiří Čaputa, asistoval #27 Vladimír Bradáč (2:2)
21:19 GÓL Prague Tigers D! 1:2
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #12 Vojtěch Zmrzlík, asistoval #2 Jiří Čaputa (1:2)
21:06 GÓL SK Bruisers Dejvice! 0:2
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil #10 Jiří Chochola, asistoval #7 Pavel Vanc (0:2)
15:15 GÓL SK Bruisers Dejvice! 0:1
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil #5 Matěj Pošta, asistoval #9 Kryštof Polínek (0:1)
13:04 Vyloučen hráč #78 Roman Eder družstva Prague Tigers D na 2 minuty za držení
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části