• 34 33:04
    2:8
    (Patocs)

FBC Merkur Praha - Orka Čelákovice C 2:8
branky: 13. Michal Stome, 24. Tomáš Votrubec - 4. Jakub Jareš, 8. Martin Mikšovský, 11. Adam Stehlík, 20. Jakub Kvasnička, 21. Martin Mikšovský, 27. Milan Soukup, 32. Martin Šťastný, 34. Adam Stehlík; rozhodčí: Michal Obertan - David Podařil; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 13; zásahy brankářů: Martin Bača ? - Vojtěch Nockin ?; po třetinách: 0:3, 2:2, 0:3
36:00 Ukončení 3. části
33:04 GÓL Orka Čelákovice C! 2:8
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #10 Adam Stehlík, asistoval #56 Martin Patocs (2:8)
31:20 GÓL Orka Čelákovice C! 2:7
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #8 Martin Šťastný, asistoval #7 Ondřej Válek (2:7)
26:46 GÓL Orka Čelákovice C! 2:6
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #55 Milan Soukup, asistoval #22 Martin Mikšovský (2:6)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:39 GÓL FBC Merkur Praha! 2:5
Branku družstva FBC Merkur Praha vstřelil #19 Tomáš Votrubec, asistoval #91 Miroslav Dobš (2:5)
20:09 GÓL Orka Čelákovice C! 1:5
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #22 Martin Mikšovský, asistoval #5 Jakub Houdek (1:5)
19:43 GÓL Orka Čelákovice C! 1:4
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #2 Jakub Kvasnička, asistoval #56 Martin Patocs (1:4)
12:54 Do druhé části vstoupil Merkur nejlepším možným způsobem a střílí svou první branku utkání.
12:49 GÓL FBC Merkur Praha! 1:3
Branku družstva FBC Merkur Praha vstřelil #4 Michal Stome, asistoval #12 Pavel Klemera (1:3)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Zatím vidíme utkání, které je jasně v režii hostů.
12:00 Ukončení 1. části
10:51 GÓL Orka Čelákovice C! 0:3
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #10 Adam Stehlík, asistoval #7 Ondřej Válek (0:3)
10:51 Orka odskakuje na rozdíl tří branek.
09:32 Sledujeme utkání kde má Orka jasně navrch.
07:29 GÓL Orka Čelákovice C! 0:2
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #22 Martin Mikšovský, asistoval #17 Adam Houdek (0:2)
06:28 Vyloučen hráč #5 Stanislav Heřman družstva FBC Merkur Praha na 2 minuty za sekání
03:38 GÓL Orka Čelákovice C! 0:1
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #21 Jakub Jareš, asistoval #55 Milan Soukup (0:1)