()
33
  • 33 32:43

Sokol Rudná B - FBC Berani Kladno 3:7
branky: 5. Martin Bobek, 19. Ondřej Šandera, 24. Marek Cihelka - 4. Vojtěch Krejča, 7. Jakub Hanslík, 9. Vojtěch Krejča, 12. Vladimír Soukup, 16. Vladimír Soukup, 18. Matěj Kincl, 30. Matěj Kincl; rozhodčí: Marek Střída - Filip Rabiňák; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Oleg Dejnega -7 - Jiří Vondra ?; po třetinách: 1:4, 2:2, 0:1
36:00 Ukončení 3. části
32:43 Trestné střílení družstva FBC Berani Kladno neproměnil #89 Vladimír Soukup.
29:48 GÓL FBC Berani Kladno! 3:7
Branku družstva FBC Berani Kladno vstřelil #99 Matěj Kincl bez asistence (3:7)
25:40 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Krejča družstva FBC Berani Kladno na 2 minuty za sekání
25:40 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Krejča družstva FBC Berani Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:08 GÓL Sokol Rudná B! 3:6
Branku družstva Sokol Rudná B vstřelil #14 Marek Cihelka bez asistence (3:6)
19:35 Vyloučen hráč #84 Oleg Dejnega družstva Sokol Rudná B na 2 minuty za zdržování hry
18:19 GÓL Sokol Rudná B! 2:6
Branku družstva Sokol Rudná B vstřelil #77 Ondřej Šandera, asistoval #18 Michal Honek (2:6)
17:12 GÓL FBC Berani Kladno! 1:6
Branku družstva FBC Berani Kladno vstřelil #99 Matěj Kincl, asistoval #25 Jakub Hanslík (1:6)
15:07 GÓL FBC Berani Kladno! 1:5
Branku družstva FBC Berani Kladno vstřelil #89 Vladimír Soukup, asistoval #99 Matěj Kincl (1:5)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:54 GÓL FBC Berani Kladno! 1:4
10:17 Vyloučen hráč #87 Tomáš Bartko družstva FBC Berani Kladno na 2 minuty za opakované přestupky
08:16 GÓL FBC Berani Kladno! 1:3
Branku družstva FBC Berani Kladno vstřelil #10 Vojtěch Krejča, asistoval #99 Matěj Kincl (1:3)
06:35 Domácí po druhém obdrženém gólu žádají pořadatele o papírové kapesníčky. Žádosti vyhověno. Zápas pokračuje.
06:30 GÓL FBC Berani Kladno! 1:2
Branku družstva FBC Berani Kladno vstřelil #25 Jakub Hanslík, asistoval #87 Tomáš Bartko (1:2)
04:05 GÓL Sokol Rudná B! 1:1
Branku družstva Sokol Rudná B vstřelil #27 Martin Bobek, asistoval #88 Jiří Uchytil (1:1)
04:05 rychlá reakce domácího týmu
03:49 GÓL FBC Berani Kladno! 0:1
Branku družstva FBC Berani Kladno vstřelil #10 Vojtěch Krejča bez asistence (0:1)