• 36 35:12
    2:8
    (Zíka)

FBC Kutná Hora B - Florbal TJ Kobylisy C 2:8
branky: 25. Jan Danda, 28. Alexandr Jaroš - 19. Roman Svrček, 25. Jakub Zíka, 25. Ondřej Filip, 30. Ondřej Janata, 32. Jakub Zíka, 34. Jakub Zíka, 35. Lukáš Parduba, 36. Ondřej Filip; rozhodčí: Karel Kotyza - Marek Jeřábek; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Vraný ? - Ondřej Kudrnáč ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 2:7
36:00 Střely ve 3. části: 4:15
36:00 Ukončení 3. části
35:51 Mára Paleček zboural soupeřova hráče i s 10 mantinely u boxu časoměřičů. A máme tu konec utkání.
35:12 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 2:8
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #25 Ondřej Filip, asistoval #29 Jakub Zíka (2:8)
35:12 Ondra Filip, řečený Drobek pro svoji drobnou postavu, skóruje po přihrávce koho jiného, než místního fešáka Kuby Zíky, řečeného Zikič.
34:38 Už to začíná být trochu exhibice. Trefuje se Lukáš Parduba po luxusní přihrávce Tomáše Procházky.
34:35 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 2:7
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #22 Lukáš Parduba, asistoval #98 Tomáš Procházka (2:7)
33:52 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 2:6
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #58 Daniel Havlíček (2:6)
33:52 Očekávaná smršť kšiltovek nepřišla.
33:52 Opět vyšla osvědčená spolupráce Havlíček - Zíka, druhý jmenovaný skóruje a má hattrick.
32:43 Další zákrok Ondry Kudrnáče maskou.
31:55 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 2:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #96 Ondřej Janata (2:5)
31:55 Jakub Zíka se 2x pokusil najít přihrávkou Dana Havlíčka, bohužel bezúspěšně, až do třetice nabil Ondra Janata Kubovi a ten skóruje.
30:11 Mára Paleček je v ráži. Na polovině hřiště proběhl mezi dvěma hráči soupeře a střelou nechal vyniknout brankáře domácích.
29:43 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 2:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #96 Ondřej Janata, asistoval #58 Daniel Havlíček (2:4)
29:09 Vyloučen hráč #77 Jan Danda družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za bránění ve hře
29:05 Při signalizované výhodě po faulu na Dana Havlíčka, po jeho přihrávce trefuje Zikič břevno.
28:30 Mára Paleček málem skóroval v přesilovce.
27:43 GÓL FBC Kutná Hora B! 2:3
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #14 Alexandr Jaroš, asistoval #49 Jan Mašín (2:3)
27:27 Kutná Hora v oslabení nyní dlouho drží míček až nakonec skóruje.
26:36 Vyloučen hráč #19 Jaroslav Bochníček družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za bránění ve hře
26:10 A budeme tu mít další přesilovku Kobylis. Signalizované vyloučení.
25:50 Ledvisi, nekoukej pořád do toho mobilu a koučuj!!!
24:50 Asi si hráči vzali slova Davida Ledvinky o druhé přestávce k srdci a sledujeme zcela jiný tým Kobylis.
24:47 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 1:3
24:47 A hned to máme zase o 2 branky. Drobek gól, Zikič asistence.
24:25 GÓL FBC Kutná Hora B! 1:2
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #77 Jan Danda, asistoval #19 Jaroslav Bochníček (1:2)
24:25 Na branku Jakuba Zíky odpovídá soupeř po 10 vteřinách.
24:15 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 0:2
24:15 Zíka góóól.
24:01 David Ledvinka v pozici nehrajícího kouče promlouvá na střídačce hráčům do duše.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 6:12
24:00 Ukončení 2. části
22:07 Bárt zachránil 100%ní gól, střelu do prázdné branky zablokoval.
21:10 Skvělý zákrok Ondry Kurdnáče v oslabení.
19:21 Vyloučen hráč #14 Alexandr Jaroš družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za špatné střídání
19:20 Střela Bárta z poloviny hřiště letěla jako motýl a než dolétla k brance, tak 2x skočila o podlahu.
18:22 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 0:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #66 Roman Svrček, asistoval #25 Ondřej Filip (0:1)
18:20 Gólu Kobylis předcházel skvělý zákrok Ondry Kudrnáče, který vytáhl rukou střelu mířící do jeho pravého víka.
18:04 Kobylisy v tlaku.
16:42 Ondra Kudrnáč výtečný zákrok helmou, dorážka jen do boční sítě.
16:20 Střela na konci přesilovky od Drobka také nekončí gólem.
14:00 Šance Denise Ligase gólem nekončí.
12:23 Vyloučen hráč #10 Tomáš Hanuš družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za sekání
12:01 Hráčům Kobylis znatelně chybí buldočí styl hry Ctirada Maliny, který si toho času válí šunky v Krkonoších. Tímto ho zdravíme a přejeme mu šťastnou cestu zpět.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 4:7
12:00 Ukončení 1. části
10:35 Kobylisy v oslabení ohrozily branku, ale střela šla vedle.
10:20 Kuba Zíka mává hokejkou nad hlavou jak na prvního máje na Ondru Janatu, přihrávky se však nedočkal.
10:20 První střela vedle, druhá do brankáře.
09:56 Kutná Hora zatím jedna střela.
08:36 Vyloučen hráč #66 Roman Svrček družstva Florbal TJ Kobylisy C na 2 minuty za sekání
08:36 Máme tu první vyloučení. Cvrnda za drobnou sekerku odchází pokorně na trestnou.
07:45 Kobylisy přebírají otěže utkání. Cvrnda nádherná střela, brankář chytá.
06:47 Málem vlastní gól Kutné Hory. Při blokování přihrávky těsně vedle pravé tyče.
05:55 Aby to trestuhodné zahazování šancí Kobylisy nemrzelo.
05:33 Kuba Zíka z první jen do hrudi brankáře.
04:48 Daniel Havlíček překvapvě vybídl Jakuba Zíku křížnou přihrávkou přes brankoviště. Kuba k překvapení všech netrefil prázdnou bránu.
04:18 Nezáživná pasáž hry, míček se pohybuje ve středu pole.
02:09 Skvělý zákrok brankáře Kutné Hory Jana Vraného.
01:40 Mára Paleček bojuje v rohu jako lev.
01:20 Bárt těsně vedle.
00:55 Skvělý obranný zákrok Marka Palečka.
00:37 První přerušení.
00:15 Kobylisy na míčku, Dáňa trefuje brankáře.
00:01 ... a jdeme na to.