1

0

3.

IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! - FBC Mobydick Praha 5:4pn
branky: 11. Jan Sobota, 15. Petr Kaša, 16. Jakub Valchář, 34. Michal Kuruc, N Jan Sobota - 2. Jakub Vilim, 25. Rudolf Rubáš, 32. Andrej Lipan, 33. Josef Kostelecký; rozhodčí: Richard Iltis - Marek Střída; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Petr Šusta ? - Viliam Virba -4; po třetinách: 1:1, 2:0, 1:3, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Mobydick Praha hráč #92 Jakub Vilim , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! hráč #8 Jan Sobota a vstřelil rozhodující gól (5:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Mobydick Praha hráč #16 Andrej Lipan , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! hráč #91 Michal Kuruc , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! hráč #97 Ondřej Moudrý , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Mobydick Praha hráč #71 Josef Kostelecký , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
Ukončení prodloužení
36:00 Zahájení prodloužení
36:00 Ukončení 3. části
33:34 GÓL IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!!! 4:4
Branku družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! vstřelil #91 Michal Kuruc, asistoval #8 Jan Sobota (4:4)
33:24 Timeout IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!!
33:24 Vyloučen hráč #99 Petr Zahradník družstva FBC Mobydick Praha na 2 minuty za sekání
32:31 GÓL FBC Mobydick Praha! 3:4
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #71 Josef Kostelecký, asistoval #92 Jakub Vilim (3:4)
31:59 GÓL FBC Mobydick Praha! 3:3
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #16 Andrej Lipan, asistoval #11 Petr Sukalovský (3:3)
31:10 Vyloučen hráč #32 Petr Kaša družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
30:49 Timeout FBC Mobydick Praha
27:17 Vyloučen hráč #89 Jakub Valchář družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! na 2 minuty za bránění ve hře
25:16 Vyloučen hráč #71 Josef Kostelecký družstva FBC Mobydick Praha na 2 minuty za sekání
24:15 GÓL FBC Mobydick Praha! 3:2
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #96 Rudolf Rubáš, asistoval #7 René Grivalský (3:2)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
17:00 Vyloučen hráč #11 Petr Sukalovský družstva FBC Mobydick Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:36 GÓL IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!!! 3:1
Branku družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! vstřelil #89 Jakub Valchář, asistoval #90 Ladislav Němeček (3:1)
14:13 GÓL IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!!! 2:1
Branku družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! vstřelil #32 Petr Kaša, asistoval #89 Jakub Valchář (2:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:47 GÓL IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!!! 1:1
Branku družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! vstřelil #8 Jan Sobota, asistoval #89 Jakub Valchář (1:1)
01:31 GÓL FBC Mobydick Praha! 0:1
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #92 Jakub Vilim, asistoval #7 René Grivalský (0:1)