• 36 35:57

Jiří HAVEL
    trest do konce utkání

ACEMA Sparta Praha C - FBC Lions Mladá Boleslav 2:1
branky: 31. Jakub Ucháč, 36. Miroslav Hnojský - 11. Jiří Havel; rozhodčí: Michal Kolář - David Kolář; vyloučení: 0:2 + Vladimír Peteřík OS + Jiří Havel TDKU; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Hübschman ? - Vladimír Richter ?; po třetinách: 0:1, 0:0, 2:0
36:00 Ukončení 3. části
35:57 Vyloučen hráč #88 Jiří Havel družstva FBC Lions Mladá Boleslav do konce utkání
35:57 Vyloučen hráč #84 Vladimír Peteřík družstva FBC Lions Mladá Boleslav - osobní trest
35:57 Vyloučen hráč #84 Vladimír Peteřík družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za nesportovní chování
35:57 Vyloučen hráč #88 Jiří Havel družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za vysoká florbalka
35:53 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #21 Miroslav Hnojský, asistoval #12 Aleš Hrdina (2:1)
30:44 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #13 Jakub Ucháč, asistoval #23 Martin Zeman (1:1)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:51 GÓL FBC Lions Mladá Boleslav! 0:1
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil #88 Jiří Havel, asistoval #25 Zdeněk Kvapil (0:1)