0

0.

série

OLYMP FLORBAL B - Floorball Club FALCON B 4:5pn
branky: 18. Jan Šik, 21. Jakub Krise, 23. Patrik Bělohlávek, 34. Pavel Piech - 4. Jakub Hrubeš, 14. Ondřej Veselý, 27. Jakub Hrubeš, 33. Tomáš Nevrlý, N Dominik Vališ; rozhodčí: Michal Kolář - David Kolář; vyloučení: 1:3 + Jakub Ších OS; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jan Klapuš ? - Pavel Malý ?; po třetinách: 0:1, 3:1, 1:2
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL B hráč #83 Šimon Černý , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON B hráč #34 Dominik Vališ a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL B hráč #81 Patrik Bělohlávek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON B hráč #23 Antonín Dalibor , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL B hráč #5 Tomáš Staněk , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
33:57 GÓL OLYMP FLORBAL B! 4:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #4 Pavel Piech, asistoval #91 Jan Šik (4:4)
32:03 GÓL Floorball Club FALCON B! 3:4
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil #33 Tomáš Nevrlý, asistoval #73 Ondřej Veselý (3:4)
26:26 GÓL Floorball Club FALCON B! 3:3
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil #79 Jakub Hrubeš, asistoval #34 Dominik Vališ (3:3)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:21 GÓL OLYMP FLORBAL B! 3:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #81 Patrik Bělohlávek, asistoval #5 Tomáš Staněk (3:2)
20:39 GÓL OLYMP FLORBAL B! 2:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #17 Jakub Krise, asistoval #83 Šimon Černý (2:2)
17:33 GÓL OLYMP FLORBAL B! 1:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #91 Jan Šik, asistoval #12 Ondřej Hájek (1:2)
13:40 Vyloučen hráč #24 Jakub Ších družstva Floorball Club FALCON B - osobní trest
13:40 Vyloučen hráč #33 Tomáš Nevrlý družstva Floorball Club FALCON B na 2 minuty za nesportovní chování
13:40 Vyloučen hráč #24 Jakub Ších družstva Floorball Club FALCON B na 2 minuty za sekání
13:11 GÓL Floorball Club FALCON B! 0:2
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil #73 Ondřej Veselý, asistoval #28 Jakub Došek (0:2)
12:25 Vyloučen hráč #4 Pavel Piech družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za hra rukou
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
04:37 Vyloučen hráč #69 Matěj Dalibor družstva Floorball Club FALCON B na 2 minuty za sekání
03:58 GÓL Floorball Club FALCON B! 0:1