• 36 35:58
    4:6
    (Hambálek)

TEXAS LONGHORNS Sépiáci - FbC Engineers 4:6
branky: 17. Petr Vobecký, 22. Šimon Baumruk, 24. František Štíbr, 32. Šimon Baumruk - 2. Pavel Khunt, 3. David Příbaň, 5. Pavel Khunt, 13. Martin Kováč, 26. Tomáš Hambálek, 36. Tadeáš Zahumenský; rozhodčí: Ondřej Jícha - Ondřej Černý; vyloučení: 1 + Jaroslav Ptáček 4 + TDKU:2 + Martin Kováč 4; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jan Pauček -6 - Jan Laňka -4; po třetinách: 0:3, 3:1, 1:2
35:58 GÓL FbC Engineers! 4:6
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #18 Tadeáš Zahumenský, asistoval #13 Tomáš Hambálek (4:6)
31:14 GÓL TEXAS LONGHORNS Sépiáci! 4:5
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #9 Šimon Baumruk, asistoval #32 Antonín Loučka (4:5)
30:27 Vyloučen hráč #31 Tomáš Pauček družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:08 GÓL FbC Engineers! 3:5
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #13 Tomáš Hambálek, asistoval #18 Tadeáš Zahumenský (3:5)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:18 GÓL TEXAS LONGHORNS Sépiáci! 3:4
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #7 František Štíbr, asistoval #61 Zdeněk Dryák (3:4)
23:16 Vyloučen hráč #18 Tadeáš Zahumenský družstva FbC Engineers na 2 minuty za sekání
21:28 GÓL TEXAS LONGHORNS Sépiáci! 2:4
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #9 Šimon Baumruk, asistoval #31 Tomáš Pauček (2:4)
16:16 GÓL TEXAS LONGHORNS Sépiáci! 1:4
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #29 Petr Vobecký, asistoval #32 Antonín Loučka (1:4)
12:32 GÓL FbC Engineers! 0:4
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #29 Martin Kováč, asistoval #68 David Příbaň (0:4)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
09:56 Trestné střílení družstva FbC Engineers neproměnil #88 Pavel Khunt.
09:56 Vyloučen hráč #37 Jaroslav Ptáček družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci do konce utkání
09:56 Vyloučen hráč #37 Jaroslav Ptáček družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
06:28 Vyloučen hráč #29 Martin Kováč družstva FbC Engineers na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
05:47 Vyloučen hráč #20 Ondřej Zahumenský družstva FbC Engineers na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:37 GÓL FbC Engineers! 0:3
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #88 Pavel Khunt bez asistence (0:3)
02:18 GÓL FbC Engineers! 0:2
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #68 David Příbaň, asistoval #18 Tadeáš Zahumenský (0:2)
01:06 GÓL FbC Engineers! 0:1
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #88 Pavel Khunt, asistoval #20 Ondřej Zahumenský (0:1)