1:8
    Ivan František KUCHAŘ
    (Tomášek)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV C - Orka Čelákovice B 1:8
branky: 7. Filip Malík - 8. Ivan Tomášek, 8. Adam Kavalier, 10. Ondřej Čech, 24. Ivan Tomášek, 24. Ondřej Čech, 24. Štěpán Roubek, 30. Adam Kavalier, 33. Ivan František Kuchař; rozhodčí: Štěpán Weber - Šimon Kořínek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Pouska -8 - Jakub Vitoušek ?; po třetinách: 1:3, 0:3, 0:2
36:00 Střely ve 3. části: 3:7
36:00 Ukončení 3. části
32:11 GÓL Orka Čelákovice B! 1:8
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #36 Ivan František Kuchař, asistoval #25 Ivan Tomášek (1:8)
30:55 Chodov se snaží ze všech sil, ale marně
29:55 GÓL Orka Čelákovice B! 1:7
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #66 Adam Kavalier, asistoval #6 Ondřej Čech (1:7)
28:55 Golman Čelakovic zachránil jasou šanci
27:45 hra v 5 a Chodov těsně minul branku
26:33 Chodov se brání zuby nechty a dokonce útočí
26:27 Čelákovice minuli branku
25:33 Vyloučen hráč #27 Ondřej Světlý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C na 2 minuty za sekání
25:12 Chodov tlačí a po nevydařené střele útočí soupeř
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Chodov se unaveně zvedá z laviček....
24:00 Střely ve 2. části: 3:8
24:00 Ukončení 2. části
23:55 GÓL Orka Čelákovice B! 1:6
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #13 Štěpán Roubek, asistoval #21 Kryštof Kopecký (1:6)
23:54 GÓL Orka Čelákovice B! 1:5
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #6 Ondřej Čech, asistoval #66 Adam Kavalier (1:5)
23:14 GÓL Orka Čelákovice B! 1:4
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #25 Ivan Tomášek, asistoval #23 Vojtěch Rubeš (1:4)
22:33 Chodovský golman zase likviduje jasnou šanci
22:00 velká šance Chodova Malík minul branku
21:33 Chodov neumí potrestat chyby soupeře
20:00 Čekákovice  opět na míču a po ztrátě míčku velkou šanci zachránila až maska golmana Čelákovic
18:07 Čelákovice si nenechají nic líbit a po šanci 2 na jednoho těsně minuli branku
07:47 GÓL Orka Čelákovice B! 1:2
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #66 Adam Kavalier, asistoval #50 Jan Mitka (1:2)
07:07 GÓL Orka Čelákovice B! 1:1
06:25 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV C! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #18 Filip Malík, asistoval #17 Martin Kovář (1:0)
04:16 Vyloučen hráč #44 Dominik Dítě družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za sekání