0

0

0.

FAT PIPE FLORBAL CHODOV C - Sokol Benátky n/J 4:5pn
branky: 23. Filip Malík, 29. Martin Blažek, 34. Tomáš Pouska, 34. Filip Malík - 14. Martin Keller, 31. Tomáš Keller, 31. Ondřej Šulc, 32. Štěpán Winterling, N Martin Keller; rozhodčí: Karel Kotyza - Tomáš Grigar; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Hrubín ? - Marek Procházka ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 3:3
3 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C hráč #44 Josef Světlý , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Benátky n/J hráč #25 Martin Keller a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C hráč #18 Filip Malík a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Benátky n/J hráč #21 Štěpán Winterling a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C hráč #22 Tomáš Pouska , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
33:26 Timeout Sokol Benátky n/J
33:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV C! 4:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #18 Filip Malík, asistoval #27 Ondřej Světlý (4:4)
33:06 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV C! 3:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #22 Tomáš Pouska, asistoval #18 Filip Malík (3:4)
31:14 GÓL Sokol Benátky n/J! 2:4
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil #21 Štěpán Winterling, asistoval #25 Martin Keller (2:4)
30:49 GÓL Sokol Benátky n/J! 2:3
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil #9 Ondřej Šulc, asistoval #2 Marek Procházka (2:3)
30:24 GÓL Sokol Benátky n/J! 2:2
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil #19 Tomáš Keller bez asistence (2:2)
28:33 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV C! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #53 Martin Blažek, asistoval #91 Patrik Kroc (2:1)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:36 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV C! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #18 Filip Malík, asistoval #44 Josef Světlý (1:1)
21:35 Vyloučen hráč #19 Tomáš Keller družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za hrubost
15:50 Vyloučen hráč #9 Ondřej Šulc družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za sekání
13:38 GÓL Sokol Benátky n/J! 0:1
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil #25 Martin Keller bez asistence (0:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části