0

0

0.

IBK Svatý hole Kladno - Poison TJ JUNIOR PRAHA 2:3pn
branky: 7. Pavel Habada, 26. Michal Šmíd - 10. Michal Pacovský, 17. Michal Pacovský, N Jakub Večerka; rozhodčí: Daniel Grener - Jan Paleček; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Mach ? - Dan Kašpar ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 1:0
1 Nájezd na branku provedl z družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA hráč #8 Jakub Večerka a vstřelil rozhodující gól (2:3).
Zahájena trestná střílení
36:00 Střely ve 3. části: 13:2
36:00 Ukončení 3. části
25:09 GÓL IBK Svatý hole Kladno! 2:2
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil #51 Michal Šmíd, asistoval #32 Jiří Hloušek (2:2)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 13:12
24:00 Ukončení 2. části
16:05 GÓL Poison TJ JUNIOR PRAHA! 1:2
Branku družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA vstřelil #86 Michal Pacovský bez asistence (1:2)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 8:5
12:00 Ukončení 1. části
11:03 Vyloučen hráč #89 Tomáš Prchal družstva IBK Svatý hole Kladno na 2 minuty za sekání
09:20 GÓL Poison TJ JUNIOR PRAHA! 1:1
Branku družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA vstřelil #86 Michal Pacovský, asistoval #8 Jakub Večerka (1:1)
06:49 GÓL IBK Svatý hole Kladno! 1:0
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil #81 Pavel Habada, asistoval #51 Michal Šmíd (1:0)