0

0

0.

IBK Svatý hole Kladno - Blue Horses Stochov B 6:5pn
branky: 5. Jan Marek, 16. Jiří Bareš, 22. Jiří Bareš, 27. Tomáš Prchal, 28. Jan Marek, N Tomáš Prchal - 1. Stanislav Lepič, 4. Stanislav Lepič, 9. Tomáš Husarik, 11. Petr Krištof, 16. Stanislav Prokop; rozhodčí: Tomáš Karbusický - Christian-Marcel Kušnirák; vyloučení: 3 + Tomáš Hušák 4:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Mach ? - Miroslav Křenek ?; po třetinách: 1:4, 2:1, 2:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Svatý hole Kladno hráč #89 Tomáš Prchal a vstřelil rozhodující gól (6:5).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov B hráč #20 Stanislav Prokop , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Svatý hole Kladno hráč #10 Jan Helešic , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov B hráč #87 Petr Krištof , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Svatý hole Kladno hráč #29 Jiří Bareš , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov B hráč #25 Zdeněk Husák , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
27:14 GÓL IBK Svatý hole Kladno! 5:5
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil #15 Jan Marek bez asistence (5:5)
26:36 GÓL IBK Svatý hole Kladno! 4:5
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil #89 Tomáš Prchal, asistoval #51 Michal Šmíd (4:5)
25:38 Vyloučen hráč #20 Stanislav Prokop družstva Blue Horses Stochov B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
21:20 GÓL IBK Svatý hole Kladno! 3:5
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil #29 Jiří Bareš, asistoval #89 Tomáš Prchal (3:5)
16:55 Vyloučen hráč #88 Tomáš Hušák družstva IBK Svatý hole Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
15:52 GÓL IBK Svatý hole Kladno! 2:5
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil #29 Jiří Bareš z trestného střílení (2:5)
15:03 GÓL Blue Horses Stochov B! 1:5
Branku družstva Blue Horses Stochov B vstřelil #20 Stanislav Prokop, asistoval #18 Jan Mikolášek (1:5)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:24 GÓL Blue Horses Stochov B! 1:4
Branku družstva Blue Horses Stochov B vstřelil #87 Petr Krištof, asistoval #18 Jan Mikolášek (1:4)
08:27 GÓL Blue Horses Stochov B! 1:3
Branku družstva Blue Horses Stochov B vstřelil #12 Tomáš Husarik, asistoval #25 Zdeněk Husák (1:3)
08:00 Vyloučen hráč #88 Tomáš Hušák družstva IBK Svatý hole Kladno na 2+2 minuty za hrubost
05:55 Vyloučen hráč #29 Jiří Bareš družstva IBK Svatý hole Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
04:45 GÓL IBK Svatý hole Kladno! 1:2
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil #15 Jan Marek, asistoval #51 Michal Šmíd (1:2)
03:32 GÓL Blue Horses Stochov B! 0:2
Branku družstva Blue Horses Stochov B vstřelil #17 Stanislav Lepič, asistoval #7 Tomáš Dlouhý (0:2)
02:36 Vyloučen hráč #89 Tomáš Prchal družstva IBK Svatý hole Kladno na 2 minuty za hrubost
00:47 GÓL Blue Horses Stochov B! 0:1