0

0

0.

SK B.U.H. Praha - FBK VŠSK PaedF UK Praha 4:5pn
branky: 7. Václav Akrman, 12. Václav Akrman, 26. Richard Kadlec, 29. Tomáš Zicha - 8. Jaroslav Havel, 11. David Šíma, 33. Petr Kantulák, 35. David Vydra, N Tomáš Jeřábek; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Lukáš Tomášek; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Zdeněk Šafránek ? - Jaroslav Havel ?; po třetinách: 2:2, 0:0, 2:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK B.U.H. Praha hráč #5 Jan Severa , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBK VŠSK PaedF UK Praha hráč #8 Tomáš Jeřábek a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK B.U.H. Praha hráč #37 Tomáš Zicha , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBK VŠSK PaedF UK Praha hráč #31 David Šíma , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK B.U.H. Praha hráč #71 Václav Akrman , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBK VŠSK PaedF UK Praha hráč #50 Jindřich Kavina , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
34:34 GÓL FBK VŠSK PaedF UK Praha! 4:4
Branku družstva FBK VŠSK PaedF UK Praha vstřelil #6 David Vydra, asistoval #7 Michal Truneček (4:4)
32:25 GÓL FBK VŠSK PaedF UK Praha! 4:3
Branku družstva FBK VŠSK PaedF UK Praha vstřelil #24 Petr Kantulák, asistoval #13 Tomáš Jelínek (4:3)
28:06 GÓL SK B.U.H. Praha! 4:2
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil #37 Tomáš Zicha, asistoval #5 Jan Severa (4:2)
26:42 Vyloučen hráč #24 Petr Kantulák družstva FBK VŠSK PaedF UK Praha na 2 minuty za špatné střídání
25:01 GÓL SK B.U.H. Praha! 3:2
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil #9 Richard Kadlec, asistoval #71 Václav Akrman (3:2)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:25 GÓL SK B.U.H. Praha! 2:2
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil #71 Václav Akrman bez asistence (2:2)
10:19 GÓL FBK VŠSK PaedF UK Praha! 1:2
Branku družstva FBK VŠSK PaedF UK Praha vstřelil #31 David Šíma, asistoval #13 Tomáš Jelínek (1:2)
07:29 GÓL FBK VŠSK PaedF UK Praha! 1:1
Branku družstva FBK VŠSK PaedF UK Praha vstřelil #11 Jaroslav Havel, asistoval #6 David Vydra (1:1)
06:26 GÓL SK B.U.H. Praha! 1:0
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil #71 Václav Akrman bez asistence (1:0)