35
  • 35 34:47
    B.U.H.

SK B.U.H. Praha - IBK Svatý hole Kladno 2:3
branky: 9. Kamil Prachař, 18. Jakub Gregor - 6. Jan Holý, 11. Jiří Hloušek, 14. Pavel Habada; rozhodčí: Filip Novák - Richard Iltis; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Mojmír Glet ? - Lukáš Mach ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 0:0
36:00 Střely ve 3. části: 7:4
36:00 Ukončení 3. části
34:47 Timeout SK B.U.H. Praha
27:00 Vyloučen hráč #19 Pavel Habada družstva IBK Svatý hole Kladno na 2 minuty za sekání
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 8:8
24:00 Ukončení 2. části
17:29 GÓL SK B.U.H. Praha! 2:3
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil #76 Jakub Gregor, asistoval #4 Kamil Prachař (2:3)
14:12 Vyloučen hráč #32 Jiří Hloušek družstva IBK Svatý hole Kladno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
13:40 GÓL IBK Svatý hole Kladno! 1:3
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil #19 Pavel Habada, asistoval #18 Jan Holý (1:3)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 7:3
12:00 Ukončení 1. části
10:51 GÓL IBK Svatý hole Kladno! 1:2
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil #32 Jiří Hloušek, asistoval #18 Jan Holý (1:2)
08:31 GÓL SK B.U.H. Praha! 1:1
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil #4 Kamil Prachař, asistoval #8 Vladimír Mareš (1:1)
05:32 GÓL IBK Svatý hole Kladno! 0:1
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil #18 Jan Holý, asistoval #32 Jiří Hloušek (0:1)
04:25 Jedinou zprávu z dnešního manuálního online zápisu si zaslouží skutečnost, že hráč domácích č. 5 odvolal nájezd nařízený za faul na jeho osobu. Oceňujeme toto gesto fair-play.
03:46 Vyloučen hráč #12 Jakub Šolta družstva SK B.U.H. Praha na 2 minuty za sekání