0

0

0.

SK B.U.H. Praha - AIK Steel Kladno B 4:5pn
branky: 4. Pavel Vincík, 12. Jakub Gregor, 35. Jan Severa, 35. Jan Severa - 10. Jakub Šíma, 19. Jakub Šíma, 19. Jaroslav Chalupný, 27. Marek Havelka, N Jaroslav Chalupný; rozhodčí: Šimon Dubský - Marek Schober; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Zdeněk Šafránek ? - Jan Gierczynski ?; po třetinách: 2:1, 0:2, 2:1
2 Nájezd na branku provedl z družstva AIK Steel Kladno B hráč #16 Jaroslav Chalupný a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK B.U.H. Praha hráč #76 Jakub Gregor , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva AIK Steel Kladno B hráč #15 David Schneider a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK B.U.H. Praha hráč #10 Pavel Vincík , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
35:50 Vyloučen hráč #37 Tomáš Zicha družstva SK B.U.H. Praha na 2 minuty za sekání
34:37 GÓL SK B.U.H. Praha! 4:4
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil #5 Jan Severa, asistoval #10 Pavel Vincík (4:4)
34:20 GÓL SK B.U.H. Praha! 3:4
33:15 Timeout AIK Steel Kladno B
30:42 Trestné střílení družstva SK B.U.H. Praha neproměnil #8 Vladimír Mareš.
27:06 Trestné střílení družstva SK B.U.H. Praha neproměnil #5 Jan Severa.
26:15 GÓL AIK Steel Kladno B! 2:4
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #5 Marek Havelka, asistoval #97 Ondřej Šíma (2:4)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:04 Vyloučen hráč #5 Marek Havelka družstva AIK Steel Kladno B na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:04 Vyloučen hráč #27 Jiří Galajda družstva SK B.U.H. Praha na 2 minuty za hrubost
18:42 GÓL AIK Steel Kladno B! 2:3
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #16 Jaroslav Chalupný, asistoval #71 Jakub Šíma (2:3)
18:33 GÓL AIK Steel Kladno B! 2:2
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #97 Ondřej Šíma (2:2)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:50 GÓL SK B.U.H. Praha! 2:1
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil #76 Jakub Gregor, asistoval #4 Kamil Prachař (2:1)
09:59 GÓL AIK Steel Kladno B! 1:1
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #42 Michal Kárník (1:1)
03:02 GÓL SK B.U.H. Praha! 1:0
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil #10 Pavel Vincík, asistoval #27 Jiří Galajda (1:0)